آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قاب تابلوروان

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
با سلام
ببخشید که این سوال من الکترونیکی نیست
در مورد قاب تابلو روان وچگونگی ساخت آن بفرماید
در تهران قابآلومینیومی دیدم که خوب وضد آب است
ولی نمی دانم از کجا تهیه کنم با کمال تشکر
[h=3][/h]

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام
ببخشید که این سوال من الکترونیکی نیست
در مورد قاب تابلو روان وچگونگی ساخت آن بفرماید
در تهران قابآلومینیومی دیدم که خوب وضد آب است
ولی نمی دانم از کجا تهیه کنم با کمال تشکر

سلام

ساخت قاب سلیقه ای میباشد . اگه وقت شد عکس قاب تابلو ایرانی رو براتون میزارم توسایت.
یه سایتی انشاالله فردا براتون پیام خصوصی میکنم از اونجا بپرسید. چون قطعات تابلو چینی می فروشند شاید داشته باشند.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
با سلام
منظور من قاب هایی از جنس الومینیوم است که متاسفانه نمیدانم اسمش چیست که تهیه کنم در ضمن ما قبلا از پروفیل هایی به نام n1 ,n6 استفاده میکردیم

m2007_mail

کاربر
2010-06-22
40
211
سلام

ساخت قاب سلیقه ای میباشد . اگه وقت شد عکس قاب تابلو ایرانی رو براتون میزارم توسایت.
یه سایتی انشاالله فردا براتون پیام خصوصی میکنم از اونجا بپرسید. چون قطعات تابلو چینی می فروشند شاید داشته باشند.

با سلام
اگر امکان دارد برای من هم آدرس سایت را بفرستید.
با تشکر

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
اگر دوستان و استاید عکسی از قاب های تابلو روان در مدل ها و سایزهای مختلف دارند .ممنون میشم قرار بدند تا با انواع مختلفی از قابها اشنا بشیم

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
اگر دوستان و استاید عکسی از قاب های تابلو روان در مدل ها و سایزهای مختلف دارند .ممنون میشم قرار بدند تا با انواع مختلفی از قابها اشنا بشیم

سلام
دوستان اگر اطلاعات کاملی در مورد قاب های تابلو روان دارنند ممنون میشیم ارائه کنند .اگر با عکس باشه عالیه .چون ما الان لنگه قاب تابلو هستیم.

میخام بدونم بغیر از قاب های اماده .قاب های دست ساز هم هست .اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارندلطف کنند با پیوست عکس توضیح بدند.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام
دوستان اگر اطلاعات کاملی در مورد قاب های تابلو روان دارنند ممنون میشیم ارائه کنند .اگر با عکس باشه عالیه .چون ما الان لنگه قاب تابلو هستیم.

میخام بدونم بغیر از قاب های اماده .قاب های دست ساز هم هست .اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارندلطف کنند با پیوست عکس توضیح بدند.

سلام دوست عزیز .
لطفا از ایجاد پست تکراری خود داری کنید .در غیر این صورت پست های اضافی حذف میشود.

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
در یکی از انجمن ها ؛یه سری از دوستان پیشنهاد دادند مبنی بر اینکه قابی طراحی شود که بصورت قطعه قطعه باشه که اندازه هر کدام از قطعها 16*32 به اندازه ی یک ماژول باشه .چندین جارفیتم و اون چیزی رو که میخاستیم نشد .در یکی از سایت های خارجی یه طرحی رو دیدم که از اون نظریه خیلی بهتر و شکیلتر هست که شما میتونید چهارچوب هاشو برش بدید و به اندازه دلخواهتون در بیارید.
بفرمائید:
1

آخرین ویرایش:

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
570
سلام
در یکی از انجمن ها ؛یه سری از دوستان پیشنهاد دادند مبنی بر اینکه قابی طراحی شود که بصورت قطعه قطعه باشه که اندازه هر کدام از قطعها 16*32 به اندازه ی یک ماژول باشه .چندین جارفیتم و اون چیزی رو که میخاستیم نشد .در یکی از سایت های خارجی یه طرحی رو دیدم که از اون نظریه خیلی بهتر و شکیلتر هست که شما میتونید چهارچوب هاشو برش بدید و به اندازه دلخواهتون در بیارید.
بفرمائید:
1

سلام آقای مهندس
میشه بفرمایید
اولا این عکسهایی که لطف کردید و گذاشتید جنسش چی هست
وایا تو ایران هست یا نه و از کجا میشه تهیه کرد؟

بالا