آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دانلود فایل بایوس لپ تاپ

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام میشه برام توضیح بدید که برای دانلود فایل بایوس لپ تاپ می گن باید سرویس تگ را درست بنویسید ازکجامیشه سرویس تگ لپ تاپ را وقتی که روشن نمیشه پیداکرد باتشکر:afro:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با درود خدمت شما
سرویس تاگ پشت لپ تاپ نوشته
موفق باشید

باسلام می دونم پشت لپ تاپ نوشته چطوری تشخیص بدم که کدوم یکی هست چون بعضی ها نوشته سرویس تگ بعضی ها ننوشته ممنونم:212:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست عزیز باید حتما عبارت service tag درج شده باشد در غیر اینصورت باید از ستاپ سیستم استفاده کنید
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با درود خدمت شما
دوست عزیز باید حتما عبارت service tag درج شده باشد در غیر اینصورت باید از ستاپ سیستم استفاده کنید
موفق باشید

باسلام منظورم اینه اگه سیستم کلا روشن نشد یک لپ تاپ دارم کلا روشن نمیشه ویکی دارم که مشتری خودش می خواسته بایوس را آپدیت کنه بایوس را فلاش کرده الان لپ تاپ چند ثانیه روشن میشه بعد سریع خاموش میشه توستاپ
میره ولی می گم سریع خاموش میشه اینجور لپ تاپی که روشن نمشه ویا زود خاموش میشه باید چطوری پیدا کنم باتشکر
:narahan:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
باسلام منظورم اینه اگه سیستم کلا روشن نشد یک لپ تاپ دارم کلا روشن نمیشه ویکی دارم که مشتری خودش می خواسته بایوس را آپدیت کنه بایوس را فلاش کرده الان لپ تاپ چند ثانیه روشن میشه بعد سریع خاموش میشه توستاپ
میره ولی می گم سریع خاموش میشه اینجور لپ تاپی که روشن نمشه ویا زود خاموش میشه باید چطوری پیدا کنم باتشکر
:narahan:
باسلام اساتید بزرگوارکجاییییییییییییییییییییییییییییییییدکمکم کنیدممنون:202:

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوستان گرامی جهت دانلود بایوس عمدتا نیازی به دادن سرویس تگ نیست ! شما می توانید از سایت شرکت های سازنده با دادن مدل کامل دستگاه بایوس اون رو دانلود کنید .
من خودم تا بحال نشده که برای دانلود از سرویس تگ استفاده کنم در برخی موارد برای دستیابی و گذشتن از پسورد بایوس از سرویس تگ استفاده می شه !

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
در مورد اون دو دستگاه دوست من بایوس معجزه نمی کنه ! برای اینکه مطمئن بشید مشکل از بایوسه یک سری تست ها هست که باید با توجه به مشکل دستگاه انجام بدید ! برای مطمئن از سلامت آی سی بایوس از نظر سخت افزاری می بایست حتما در یکی از پایه های گوشه آن ولتاژ 3.3 وجود داشته باشد .

بالا