آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل تصویر msi cr420

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام یک نوت بوک msi cr420 دارم که تصویر ال ای دی به سختی دیده میشود ال ای دی روی نوت بوک دیگه گذاشتم سالم بود کابل فلت هم عوض کردم اما مشکل حل نشد یکی از همکاران میگفت روی برد نوت بوک یک آی سی هست که باید عوض بشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با سلام یک نوت بوک msi cr420 دارم که تصویر ال ای دی به سختی دیده میشود ال ای دی روی نوت بوک دیگه گذاشتم سالم بود کابل فلت هم عوض کردم اما مشکل حل نشد یکی از همکاران میگفت روی برد نوت بوک یک آی سی هست که باید عوض بشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید

دوست عزیز صبر کنید فردا مدیر این بخش شما را راهنمایی خواهند کرد
اما منظور از ال ای دی متوجه نشدم منظورتان چی هست؟
اگر منظورتان اینه روشنایی نداره انوقت قسمت اینورتور و ولتاژ تغذیه اینوتر و بک لایتها را چک کنید

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
سلام خدمت دوستان عزیزم !

دوست من در نزدیکی سوکتی که از ال ای دی به مادربرد نصب میشه معمولا یک تا 2 آی سی وجود دارند که اصطلاحا به اون درایور نور دستگاه گفته می شه ! اما خرابی در این آی سی ها زیاد رایج نیست ! در دستگاه های msi این مشکل عموما از عدم اتصال کابل فلت به بدنه می باشد ! شما سعی کنید از روکش کابل فلت دستگاه یک کابلی که از اتصال آن به دور فلت مطمئن هستید به گراند دستگاه بدهید ! می تونید اون رو به قاب ال ای دی پیچ کنید !

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام خدمت دوستان عزیزم !

دوست من در نزدیکی سوکتی که از ال ای دی به مادربرد نصب میشه معمولا یک تا 2 آی سی وجود دارند که اصطلاحا به اون درایور نور دستگاه گفته می شه ! اما خرابی در این آی سی ها زیاد رایج نیست ! در دستگاه های msi این مشکل عموما از عدم اتصال کابل فلت به بدنه می باشد ! شما سعی کنید از روکش کابل فلت دستگاه یک کابلی که از اتصال آن به دور فلت مطمئن هستید به گراند دستگاه بدهید ! می تونید اون رو به قاب ال ای دی پیچ کنید !

دوست عزیز من یک سیم از روی روکش فلت به قاب ال ای دی دادم اما تصویر همچنان مشکل دارد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
از شما پوزش میخواهم که دیر جواب دادم . پست شما را تازه دیدم
شما اول با یک مانیتور و از طریق سوکت vga سیستم را تست کنید ببینید آیا تصویر ایراد دارد یا خیر . سپس نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

hosein.asadolahi

کاربر حرفه ای
کاربر
2009-05-06
153
4,000
گنبد کاووس
احتمال ۹۰ درصد از اینونتور ال‌سی‌دی شما سوخته ، و با ولتاژ گیری میتونین بفهمین ، اگه سوخته باشه سراغ نمایندگی‌ نرو ، چون حد عقل ۲۰۰ پیاده میشی‌ ، با یونیورسال اینونتور خودت حالش کن با ۶۰ تومن

بالا