آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن لپ تاپ hp g6-a11se

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
اولا اینکه ممکنه یک pcb cut و یا یک اتصال و خرابی در یک قطعه smd باشه که نمیزاره سیستم روشن بشه و لوازم متصل به مین نیز ممکنه باعث شورتی بشه که بنا بفرموده استاد امجدی حداقل اونا بهتره از رو سیستم برداشته شوند مدار شارژ هم که بنا بفرموده خودتون تست شده و ولتاژهاش صحیحه بنظر من مورد مشکوک بیشتر ممکنه از خود بایوس باشه (البته اگر آیسی شارژ سالم باشد)

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوستان عزیز نکته ی بسیار بسیار بسیازر مهمی که فکر کردم گفتم اینه : دو ترانزیستور فت در کنار i/o از نوع dual channel با شماره فنی k0389 و یک فت نزدیک ولتاژ ورودی شارژ (pa3ac) دستگاه وجود داشت متاسفانه به علت نیافتن فت های نامبرده و مشابه آن ها به جای pa3ac فت 4407 و به جای هر کدام از dual channel ها دو عدد 4410 قرارداده شد ! ولتاژ ها همه درسته اما تنها چیزی که بهش شک دارم دیگه همیناست ! البته درصد بالایی داره که از اینها باشه !

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
برای من پیش اومد این ایراد با زدن بایوس اورجینالش حل شد که اونم از یکی دوستان خریدم و مشکلم حل شد .اگه خواستی پیام خصوصی بده برات بفرستم.

yasin1356

کاربر
2012-01-20
9
15
یه فایل بایوس رو از یه لب تاپ دیگه بردارو بزن حتما درست میشه اگه جاهای دیگه رو زیاد دستکاری نکرده ای

بالا