آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: کلین روم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
طریقه ساخت کلین روم رابرام شرح بدیدبطور ساده؟وآیا میشه هارد بدون کلین روم جراحی وتعمیر کردواگر پلیت هاگرد وخاک بگیرند با چه ماده ای میشه شستشو داد
؟

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
در کل جراحی و باز کردن سیلندر و تعویض دیسک رو بی خیال شید چون نتیجه ای براتون نخواهد داشت مگر اینکه خیلی اطلاعات حیاتی داشته باشید که اونوقت در خلا دیسک هارد قابل تعویض هست که دستگاه و مکان خاصی را دارد و در ضمن اسوالاتی که شما می فرمایید در مورد دستگاههای خیلی گرونقیمتی هست که واقعا برای خود من قابل تصور و خرید نیستن مگر اینکه یه مرکز معتبر گارانتی باشه که همیشه این دستگاهها هم باید بروز بشن
و برای شستن پایه ها و برد هارد هم همون تینر 10000 از هرچیزی مناسب تره
بازهم اگر از دوستان راهنمایی کند و توضیح بهتر و کامیلتری داشته باشد ممنون خواهیم شد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
در کل جراحی و باز کردن سیلندر و تعویض دیسک رو بی خیال شید چون نتیجه ای براتون نخواهد داشت مگر اینکه خیلی اطلاعات حیاتی داشته باشید که اونوقت در خلا دیسک هارد قابل تعویض هست که دستگاه و مکان خاصی را دارد و در ضمن اسوالاتی که شما می فرمایید در مورد دستگاههای خیلی گرونقیمتی هست که واقعا برای خود من قابل تصور و خرید نیستن مگر اینکه یه مرکز معتبر گارانتی باشه که همیشه این دستگاهها هم باید بروز بشن
و برای شستن پایه ها و برد هارد هم همون تینر 10000 از هرچیزی مناسب تره
بازهم اگر از دوستان راهنمایی کند و توضیح بهتر و کامیلتری داشته باشد ممنون خواهیم شد
سلام نه منظور من اون کلین روم باقیمت بالا نیست یک دستگاه آکواریوم ماننده که داخلش خلا هست می خوام طریقه ساخت اون رو بدونم باتشکر

pc repairman

کاربر
2013-10-02
160
343
با سلام و احترام . لینک بالا *****ه . با آنتی هم باز نمیشه . لطفا درستش کنید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
خلاء کجا بود داخل محیط تمیز میتونی هارد باز کنی خیلی حرفه ای باشی خرجش یه فوت (به قیمت دستگاه نمیصرفه مگه تو سال چند تا هارد قرار باز کنی اگه کارت گرفت همه دستگاه رو خریدی اموزش های مختلف دیدی این جزو گزینه های اخر اخه کم پیش میاد بگی هزینه باز کردن 350 میشه طرف هاردو تو سرت خورد میکنه ) بعد دیسک عوض نمیکنن هد تویض میکنن اونم به دید من 50 درصد امکان تعمییر هست

آخرین ویرایش:
  • Like

pc repairman

کاربر
2013-10-02
160
343
از مسئولین سایت خواهش میکنم اگه میشه محتوای لینک بالا را تو سایت آپلود کنید . متشکرم .

• Like
بالا