آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

معرفی و دانلود انواع نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت دوستان عزیزم
این بخش را ایجاد کردم تا با کمک دوستان نرم افزارهایی که قابلیت بازیابی بسیار خوبی دارند را به مرور در سایت آپلود کنیم تا بقیه دوستان بتوانند به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنند
فقط یک نکته باید خدمت دوستان عرض کنم اینکه هیچ وقت به هارد اطمینان نداشته باشید و اطلاعات خود را به صورت بایگانی در dvd ذخیره کنید
موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
ببه نام خدا
سلام به تمام دوستان
من با حرف آقای امجدی خیلی موافقم-شاید باورتون نشه از هر 30 تا کامپیوتری که برام میارن یک تا سه تا از اون ها ، یا اطلاعاتشون پاک شده یا در خطر پاک شدن است
به خاطر همین رایت کردن اطلاعات کامپیوتر بر روی دی وی دی های 4 و یا 8 گیگ ، جزء اولین توصیه هایی است که به مشتریهام میکنم
چند تا نکته قبل از انجام دادن ریکاوری
اولین نکته خیلی مهمه : اگر در همان محلی که اطلاعات پاک شده اند ، اطلاعات جدیدی جایگزین شود ، احتمال ریکاوری اطلاعات کمتر از 5درصد است ( البته با وجود تعمیرگاه های تخصصی هارد و گرفتن هزینه های سنگین ، جدیدا این کار امکان پذیر شده است)
نکته دوم : از تلف کردن وقت خود برای عکس ها و آهنگ و... بیهوده خود داری کنید.شاید باورتون نشه که از هر 10 تا مشتری که برای ریکاوری اطلاعات میان ، 8 از اون ها دنبال عکس-اهنگ-فیلم و... فایل های بیهوده میان - من هم که اصلا براشون انجام نمیدم-با اینکه پول خوبی داره-ولی حقیقتش زورم میاد
نکته سوم : سعی کنید به جای برگرداندن اطلاعات ، از برنامه ریکاوری پارتیشن استفاده بکنید-در این گزینه تمام پارتیشن به طور کلی ریکاوری میشه ( این کار یکم بیشتر طول میکشه-ولی خیلی ارزشش رو داره)
نکته چهارم : برای ریکاوری اطلاعات از برنامه های تحت بوت استفاذه بکنید که هم سریع تر و هم بهتر از برنامه های تحت ویندوز کار جواب گو هستن
نکته پنجم : سعی کنید که اگه اطلاعات پاک شدتون روی هارد باشه ، اون هارد رو روی سیستم دومی بذارید
حالا یه چند تا برنامه خوب معرفی میکنم که انشاء الله به کارتون بیاد -فقط از آپلود کردن برنامه ها معذورم (نقل قول از ناظز فنی انجمن : از آپلود کردن برنامه هایی که همیشه در حال به روز رسانی هستند خودداری کنید)
این برنامه رفیق چند ساله من هستش و هیچ کم و کسری برام نگذاشته EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5-سه تا گزینه به دردبخور داره
گزینه اول : فایل هایی که به طور ناگهانی پاک کرده اید رو در جا براتون برمیگردونه ( حتی اگه از شیفت + دلیت استفاده کرده باشید)
گزینه دوم : بازگردن اطلاعات پاک شده - که بعد از ریکاوری هم پوشه هایی رو که داشتید واستون برمیگردونه ( حتی اگه اسمشون فارسی باشه ) وهم اطلاعات رو به با توجه به فرمت آن ها ریکاوری میکنه
گزینه سوم : ریکاوری پارتیشن به صورت کامل -ناگفته نماند که این برنامه در این زمینه کمی ضعبف عمل میکند
برنامه Recovery.iCare.Data.Software.4.5
اگه توجه کرده باشید ریکاوری در دو مرحه اصلی انجام میشه -اول درایو رو چک میکنه-بعد اطلاعاتی که رو پیدا کرده بهتون پس میده
حالا این برنامه وقتی مرحله اول ( اطلاعات مورد نظر رو ریکاوری کرد ) قبل از اینکه اون ها ریکاوری کنه میتونید اون ها رو مشاهده کنید ( خیلی جالبه )
برنامه Runtime.GetDataBack
برنامه تحت بوت : بهتون پیشنهاد میکنم از دست ندهید Active Boot Disk 5
جدیدا نسخه تحت ویندوزش رو هم دیدم که فکر نکنم به نسخه تحت بوت برسه
امیدوارم به کارتون بیاد
روز خوش

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با تشکر از اقای امجدی بخاطر ایجاد این تاپیک اما برای شروع اگر نرم افزار کاربردی خوب که سرعت هم در ان مد نظر باشد را در سایت میگذاشتید ممنون میشدم چون خودم خیلی از اطلاعات کلیدی رو از دست دادم

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با تشکر از اقای امجدی بخاطر ایجاد این تاپیک اما برای شروع اگر نرم افزار کاربردی خوب که سرعت هم در ان مد نظر باشد را در سایت میگذاشتید ممنون میشدم چون خودم خیلی از اطلاعات کلیدی رو از دست دادم
به نام خدا
سلام آقای خلیلی.
من یک بار از نرم افزار
iCare Data Recovery Software
استفاده کرده و اطلاعات یک مموری را باز گرداندم.
شاید به کارتان بخورد.
آن را در گوگل سرچ کرده و دانلود کنید.
یا در این آدرس که آقای شاطی زاده زحمت کشیده اند نرم افزارهای دیگر را دانلود کنید:
http://www.irantk.ir/irantk15845/

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
Active@ File Recovery سریع ترین و بهترین نرم افزار ریکاوری
برنامه تحت بوت : بهتون پیشنهاد میکنم از دست ندهید Active Boot Disk 5
جدیدا نسخه تحت ویندوزش رو هم دیدم که فکر نکنم به نسخه تحت بوت برسه
دوست خوبم
بنده در پست بالا سی دیش رو نام بردم
پس بهتره پست ها رو بخونید
موفق باشید

ehsangh7

کاربر
2012-02-26
53
152
یا سلام این تجربه من بود من نزدیک به 5 گیگ اطلاعا رو ریختم داخل یک درایو و با برنامه های Recover My Files--Active@ File RecoveryوEASEUS Data Recovery Wizard Professional
امتحان کردم جون میخوام تعمیرات راه بندازم زیاد در مورد هاردا تحقیق میکنم
از بین اینا
Recover My Files بیشتر از همه اطلاعات برگردوند و با همان اسم های قبلی با فارسی بودن هم تغییر نکرد
Active@ File Recovery هم مثل Recover My Files خوب جواب داد تقریبا مشابه بود ولی Recover My Files یک پاتیشن قبل هم ریکاوری کرد که نصف اطلاعاتش پیدا شد
EASEUS Data Recovery Wizard Professional هم همه ی اطاعاتو پیدا نکرد فایل هل هم به هم ریخته پیدا کرد
این تجربه من بود که لازم دیدم در اختیار دوستان گلم بزارم
با برنامه های دیگه کار نکردم

بالا