آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: eror فلش

classic

کاربر
2010-12-02
3
1
سلام به همه دوستان
من جديدا مشكلي با فلش پيدا كردم كه قبلا با اين مشكل برخورد نكرده بودم
هر وقت كه فلش را به كامپيوتر وصل مي كنم با eror زير روبرو مي شوم
ermission deneid
in master.frma.makecopy form viros at line 110
لطفا براي حل مشكل راهنمايم كنيد ممنون

classic

کاربر
2010-12-02
3
1
رفع اين مشكل خيلي برام حياتي كسي نيست كه سردر بياره

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوست من شما باید دقیق توضیح بدی ................
آیا درایو فلش شناخته میشه و اگر فلش چراغ داره چراغش روشن میشه؟ ...........
خوب اگه درایوش شناخته میشه اونو ابتدا با یک کامپیوتر دیگه که آنتی ویروس خوب و آپدیت شده داره اسکن کن.........
اگر اطلاعات برات مهم نیست اقدام به فرمت کن از طریق نرم افزارهای عمومی یا ر س ی و ر یا از خود ویندوز روی درایو فلش
راست کلیک و format یا از قسمت disk management

آخرین ویرایش:

classic

کاربر
2010-12-02
3
1
با سلام
دوست من شما باید دقیق توضیح بدی ................
آیا درایو فلش شناخته میشه و اگر فلش چراغ داره چراغش روشن میشه؟ ...........
خوب اگه درایوش شناخته میشه اونو ابتدا با یک کامپیوتر دیگه که آنتی ویروس خوب و آپدیت شده داره اسکن کن.........
اگر اطلاعات برات مهم نیست اقدام به فرمت کن از طریق نرم افزارهای عمومی یا ر س ی و ر یا از خود ویندوز روی درایو فلش
راست کلیک و format یا از قسمت disk management

شناخته مي شه فرمت هم مي شه، فرمت كردم ولي جواب نداد . آنتي ويروس من nod هست و هر هفته آپديت مي شه، با اون اسكن كردم ويروسي نداره ، البته ويروسي پيدا نكرده به هر كامپيوتري كه وصل مي شه مشكلي نداره
مي خواستم بدونم راهي كه از سيستم كامپيوتر بتونم اين مشكل را برطرف كنم نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوست خوبم اینجور که من متوجه شدم و شما توضیح دادید!!!! این ارور مربوط به فلش شما نمیشه چون گفتین همین فلش روی کامپیوترهای دیگه مشکلی نداره

پس برای اطمینان
1.شما با یک فلش دیگه امتحان کنید ببینید این ارور و میده اگه داد پس مطمئنا ایراد از سیستم شما هست!
2.با یک آنتی ویروس خوب و بروز شده (من نود را تایید نمیکنم) تمام سیستمتان را فول اسکن کنید.

یا علـــــــــــــــی

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام با فلش های دیکه روی کا مپیوتر خودت امتحان کن ببین همین مشکل رو داره من هم همین مشکل رو داشتم با انتی ویروس اور جینال هم ویروس یابی کردم درست نشد اگه همین باشه مشکل از سیستمه

آخرین ویرایش:

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163
با اجازه از اساتید
دوست عزیز ویندوزتون هم عوض کنین و بعد ویروس کشی انجام بده(قبل اینکه روی درایوها دابل کلیک کنی حتما آنتی ویروستو نصب کن میتونی مای کامپیوترو در حالت اکسپلورر باز کنی و سمت چپ روی درایو ها کلیک کنی و آنتی ویروس را پیدا و نصب کنی )
ضمنا برای اطمینان هم در یوس بی دیگه تست کن
یا حق

بالا