آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
عرضم به حضور مبارکتان که مشکلی با چند نمونه از لپ تاپ های دل دارم
مشکل اولی طریقه نصب بلوتوث هستش-بعد از تعویض ویندوز چند نمونه لپ تاپ دل متوجه شدم که درایور بلوتوث نصب نمی باشد-جالب اینجا بود که هیچ گونه اثری از علامت سخت افزاری در قسمت Device Manager موجود نمی باشد( همان طور که می دانید اگه درایوری از سخت افزار موجود نصب نباشد به صورت علامت سوال زرد رنگی ظاهر می شود-ولی در مشاهدات بنده هیچ گونه علامت از نصب بودن یا نبودن بلوتوث نمی باشد)-از طرفی دیگر به دلیل عدم وجود در لیست Device Manager مای کامپیوتر ، هیچ فول درایوری آن را شناسایی و حتی نصب نمی کند-پس مدتی مجبور شدم درایور به خصوص هر مدل از لپ تاپ رو دانلود کرده و نصب کنم-بعد از نصب نرم افزار بلوتوث علامت سخت افزاری آن در Device Manager ظاهر می شود-حالا مدتی است که در لپ تاپ های دل به مشکل برخورد کردم-مشکل از این قرار است که وقتی درایور بلوتوث رو میخوام نصب بکنم این خطا رو می دهد(Fn+F2 ) ما هم هر چقدر این دکمه ها رو فشار دادیم و هر چقدر هم سر و کله زدیم درایور بلوتوث نصب نشد و در همان خطا گیر کردیم-ضمنا عرض کنم که کلید بلوتوث و وایرلس در همه موضوع ها روشن بود و این خطا در بیش از 4 نمونه لپ تاپ دل مشاهده کردم
مشکل دوم در لپ تاپ هایی که ویندوز سون نصب شده است-طریقه فعال سازی وب کم رو میخواستم
با تشکر

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
درسته در لپ تابها علامت سخت افزاری مانند xp یا علامت زرد تعجب وجود ندارد و باید درایو دقیق خود لپ تاب و مربوط به همون ویندوز را پیدا و نصب کنی
خطایی را هم که فرمودی اونم بدلیل درایور نادرست هستش
در ضمن درایورهای لپ تابها برای همه ویندوزها معمولا وجود ندارد
سریهای جدید اکثرا فقط سون 64 بیتی را قبول می کنن
و در مورد وب کم نیز در سون وب کم بعداز نصب مثل xp در مای کامپیوتر ظاهر نمی شود ولی در نرم افزارها مثل یاهو مسنجر یا یولید و یا هر نرم افزاری شناسایی و کار می کند و اگر هدفت استفاده از وب کم میباشد از نرم افزارهایی ضیط فیلم استفاده کن

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
میتوانید برای نمایش وبکم از نرم افزار زیر استفاده کنید معمولا روی تمامی لپ تاپ ها جواب میدهد

پیوست‌ها

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
برای همه مدلها از یک درایور بلوتوث استفاده می کنید ؟
با تغییر نوع ویندوز بازهم این خطا رو دارید؟

از نوع ویندوز و نوع درایور مربوطه که با نوع ویندوز سازگاری داشته باشد مطمئن شوید و سپس قبل از نصب درایور بلوتوث و وایرلس درایورهای مربوط به مادربرد و چیپست کامل نصب شوند و سپس بلوتوث و وایرلس نصب بشه

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
جناب سایه
بادر مورد بقیه درایو ها باید عرض کنم که همه درایو ها نصب میشن -حتی درایور وایرلس
و در نوع ویندوز رو تا الان بهش دقت زیادی نکردم-انشاءالله دفعه بعدی حتما تست می کنم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوستان
یه لپ تاپ Toshiba A50 دارم
نور صفحش خیلی پایینه-هر چقدر هم با دکمه Fn و اون دکمه ای که که علامت زیاد کردن نور روشه ور رفتم-ولی نور صفحش خیلی پایینه لطفا راهنمایی بکنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا