آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

اشكال در فريزر پارس مدل FRZNF-170

bayatlo_123

کاربر
2012-04-08
6
22
با سلام
من ي فريزر پارس دارم كه وقتي اونو روي مثلا منفي 18 درجه ست ميكنم خاموش نميشه و نمايشگر اون دماي حدود منفي 16 يا كمتر رو نشون ميده البته ي دماسنج هم تو فريزر گذاشتم كه دماي حدود منفي 9 درجه رو نشون ميده و موتور حتي پس از 24 ساعت كار كردن هم خاموش نميشه و جالب اينكه ي تعمير كار هم آوردم و پشت فريزر رو دست زد و گفت به نظر ميرسه گاز هم داره كسي ميتونه به من كمك كنه؟ البته ي نفر گفت شايد برفك گرفته من هم ي ساعت اونو خاموش كردم و داخلشو خالي كردم و با سشوار ي كم گرمش كردم ولي دما بالاتر از منفي 9 نميره !

mohammad39

کاربر
2012-02-12
23
33
خواف
سلام دوست عزیزفریزرنوفراست(بدون برفک) پارس اگه برفک بزنه باسشوارکه از پایین بگیری نمیشه برفک روباز کرد فقط بایدحدود 8ساعت ازبرق قطعش کنی ودرشو بازبزاری تابرفک باز بشه اگه بااین کارمشکلت حل نشدسنسور یابردش خرابه

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,587
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
خرابی ترموفیوز و ترمودیسک و هیتر میتونه این مشکل را ایجاد کنه و باعث برفک گرفتگی یخچال شده باشه
و بعضی مواقع نوسانات برق هم باعث هنگ کردن برد میکنه که بهتره به مدت 8 الی 12 ساعت یخچال را از برق بکشی و درب ان نیز باز بزاری احتمالا مشکل حل میشه
در صورتی که مشکل حل نشد به تعمیرکار بگو ابتدا گاز را اندازه بگیره و در ترموفیوز و ترمودیسک و هیتر را چک کنه و در مرحله اخر سنسور و کیت ممکنه مشکل داشته باشه

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
درود.

بنده شنیدم اگر واشرهای دور در خراب باشند برفک ایجاد میشه چون رطوبت هوا میره داخل و یخ میزنه.
غذاهای داغ هم چون بخار اب دارن باعث برفک میشن.

خرابی دستگاه هم علیحده.

بدرود.

mohammad39

کاربر
2012-02-12
23
33
خواف
سلام قسمت بالای فریزر زیرمجموعه اواپراتور سمت راست وچپ دوتاپیچ ریزهست دوتاپیچ روبازکن تادوتاقاب کوچیک برداشته بشه بعدزیرقابها دوتاخارداره که باید باپیچ گوشتی همزمان هردوتارو به سمت داخل فریزر فشاربدی اواپراتوربازمیشه پشت فریز یه قاب هست که داخلش سیم برق داره بایدفیش اون سیم هاروبیاری بیرون واواپراتورروبکشی بیرون درضمن فریزرهای پارس ترمودیسک نداره بدرود

bayatlo_123

کاربر
2012-04-08
6
22
با سلام و تشكر فراوان از آقايMohammad39 و آقاي mahmoodi فريزر را حدود 12 ساعت خاموش كردم و از حدود ساعت دوم برفكها شروع به آب شدن كردن و حدود 9 تا ليوان آب از شلنگش بيرون اومد و الان مثل ساعت كار ميكنه در هر حال از راهنمائي شما ممنونم چون نمايندگيش ميگفت فقط 8 هزار تومان ميگيرم كه بيام و نگاه كنم و چون من هم نميدونستم دردش چيه احتمالا 200 -300 واسمون خرج تراشي ميكرد ممنون از محبت شما و سايت خوبتون !

msnc

کاربر
2012-07-23
1
3
سلام ، ما دیروز یکم وسایل توی یخچال گذاشتیم و دمای آن کاهش یافت و بعد دکمه ی انجماد سریع و زدیم و رفتیم ولی بعد از یک روز دمای آن روی منفی 7 ثابت مونده (ولی همیشه زیاد می شود ) مشکل از چی هست ممنون

sara4164

کاربر
2013-03-18
1
1
با سلام راهنماییهاتونو خوندم منم مشکلی با فریزرFRZNF-170 دارم
همینکه درشو باز میکنم گوشت موشت درآرم اصلا 30 ثانیه هم طول نمیکشه ها کارم؛ فوری درجه دماش میاد پایین امروزم تاصفر اومد مجبور به تخلیش شدم یه دو سه روز استراحت بدیم بهش ببینم چی میشه. این راه خوبه؟ آخه به تعمیرکار گفتیم گفت باید انتقال بدین به کارگاه
این هزرتی رو از طبقه دوم انتقال دادن و برگردوندن کار کیه آخه؟
راهی نداره تو خونه درست بشه؟
گناه دارما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tiar
بالا