آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل در انتن اینترنت وایرلس NANO STAISHEN2(نانو استیشن2)

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام .دوستان من یکسال پیش یه انتن اینترنت وایرلس نانو استیشن 2 گرفتم حدودا 2 ماه پیش سرعت رو از 128 به 256 افزایش دادم ولی متاسفانه سرعت اکثرا پائین بود مثلا سرعت دانلود از 32 نباید بیاد پایین ولی اکثرا زیر 32 هست .اواخر شب که میشد حتی قطعی هم داشتم .از طرف نماینده اینترنت که بررسی میکردیم شبکه مشکلی نداشت .گفتم شاید مشکل از طرف تجهیزات اونا باشه و به همین دلیل از یه شرکت دیگه اینترنت گرفتم بازم همون مشکل هست . و سرعت پائین هست طرف گفتش مشکل از انتن هست اپدیت هم کردیم نشد .در صورتی که بچه های دیگه اینترنت رو بدون مشکلی دارنند.انتن هم هنوز باز نشده.خواستم اگر دوستان در این زمینه اطلاعی دارنند ارائه کنند.ایا این انت ها قابل تعمیر هستند؟؟چیزی نداره که از تنظیم درفته باشه

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
وقتی ای پی سرویس دهنده را پینگ میکنید ایا قطعی زیاده یا نه؟
معمولا ای اس پی ها اینترنت شیر شده میدهند و اگز پینگتون خوب باشه مشکل از اینترنتتون هست و ربطی به انتن نداره

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام دوست عزیز
وقتی ای پی سرویس دهنده را پینگ میکنید ایا قطعی زیاده یا نه؟
معمولا ای اس پی ها اینترنت شیر شده میدهند و اگز پینگتون خوب باشه مشکل از اینترنتتون هست و ربطی به انتن نداره
منظورتون پینگ 4.2.2.4 -tهست ؟؟
من الان تو تا عکس گذاشتم هم از وضعیت اینترنت هم از وضعیت دانلود

پیوست‌ها

• 410.5 کیلوبایت بازدیدها: 64
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza/m

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
نه منظور ای پی های خود سرویس دهنده است (مثلا ای پی خود انتن مقابل-یا سروری های دیگه که ای اس پی داره (LOCAL))
بهترین کار اینه که شما انتنت رو در محلی ببری تست کنی که دوستانتون دارند استفاده میکنند و مشکل ندارن (چون ممکنه مکان شما مشکل داره)
اگر ممکنه فواصل و نوع انتن و نوع منطقه خود رو بیان کنید.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوستان
من در این زمینه تخصصی علمی ندارم ولی تجربی یه چیزهایی بلدم
اول باید بررسی کنید که جلوی نانو استیشین شما ( ساختمان بلند-د ی ش م ا ه و ا ر ه-تراتز پایه برق و هر چی که سینگال رو سمته خودش بکشونه
دوم-مدتی پیش مشاهده کردم که استفاده از روتر شبکه باعث دیس کانکت و افت سرعت بنده شده بود
سوم - روزهای اولی که نانو استشین رو سوار کردم دیدم سرعت بالا پایین میشد و بعد از تلاش زیاد فهمیدم جنس کابل به کار رفته خیلی تاثیر داره
روز خوش

بالا