آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست راهنمایی برای تعمیر فلش سیلیکون

omid6564324

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-01
107
393
من یه فلش سیلیکون پاور دارم که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم تو مای کامپیوتر ایکونش میاد ولی باز نمیشه.اسم فلش نمیاد فقط یه گزینه تو مای کامپیوتر میاد که اونم باز نمیشه.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
پاسخ : تعمیر فلش سیلیکون

با سلام.
احتمال دارد، فلش شما ویروسی باشد. یک بار با آنتی ویروس های قوی رایج اسکن کنید. اگر اطلاعات مهمی ندارید آن را فرمت کنید.
موفق باشید

omid6564324

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-01
107
393

با سلام.
احتمال دارد، فلش شما ویروسی باشد. یک بار با آنتی ویروس های قوی رایج اسکن کنید. اگر اطلاعات مهمی ندارید آن را فرمت کنید.
موفق باشید
من کاری که شما گفتید رو انجام دادم.ولی فلش باز نمیشه.نرم افزار تعمیرش رو ندارید که برام بزارید

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084

با سلام
ابتدا فرمایش استاد عزیزم جناب خلیلی را بکار گیرید............
برای باز کردن وقتی دابل کلیک میکنید روش ارور میده؟
اگر بصورت folder هست به جای دابل کلیک روی folder >>>>>>>راست کلیک کنید و open رو بزنین احتمالا باز میشه
شما اگه امکانش هست رو آیکون راست کلیک کرده و یکبار format کنید ......
اگه این کارها جواب نداد به این مسیر بروید
رو my computer راست کلیک بعد manage بعد disk management و در اینجا اقدام به format یا باز کردن پوشه کنید.....
به این لینکم سر بزنین
_.-._آموزش تعمير فلش مموري هاي تقلبي و ساير _.-._

یا علـــــــــــی

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240

دوست عزیز در مورد فلش مموری اگر دو باکلیک می کنید و با پیغام رایت پروتکت موجه شدید از طریق بوت ویندوز پارتیشن فلش را پاک و دوباره ایجاد کنید اگر حل نشد مولتی کنترولر فلش را شناسای کتید و فرمتر مربوطه را از سایت سیلیون بگیر مشکلتان حل می شود. یا مولتی phiision می باشد یا ut-165 که به راحتی قابل حل هستند

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان.آقای ajamin.ali منظورتون از اينکه "مولتی کنترولر فلش را شناسای کنید" چيه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aramis

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر

دوست عزیز در مورد فلش مموری اگر دو باکلیک می کنید و با پیغام رایت پروتکت موجه شدید از طریق بوت ویندوز پارتیشن فلش را پاک و دوباره ایجاد کنید اگر حل نشد مولتی کنترولر فلش را شناسای کتید و فرمتر مربوطه را از سایت سیلیون بگیر مشکلتان حل می شود. یا مولتی phiision می باشد یا ut-165 که به راحتی قابل حل هستند
سلام لطفابیشتر راهنمایی بفرمائید

بالا