آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

بوت نشدن لپ تاپ ASUS

ahwaz88

کاربر
2008-07-09
133
385
اهواز
سلام دوستان
یه لپ تاپ ایسوس N61Jهست که وقتی روشنش می کنم تا لگو ایسوس بالا میاد و کامل خاموش میشه علت چیه؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام من هم همین مدل لپ تاپ رو دارم. با اینکه امکاناتش عالیه ولی کیفیت خوبی نداره حتی بعد از استفاده کوتاه مدت رنگ کلیدهای کیبوردش رفت دو بار هم تا حالا رفته گارنتی. کلید F2 رو نگه دارید ببینید وارد بایوس میشه یا نه. به نظر میرسه مشکل از بایوس باشه. شاید با پروگرام کردن دوباره بایوس درست بشه یا مجبور بشید آی سی بایوس رو عوض کنید. ولی بهتره صبر کنید تا دوستهای تعمیرکار در این مورد نظر بدن من تخصصم نرم افزار هست.

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
با اجازه از استاد ارزشمندم جناب نكويي عزيز: مشگل سخت افزاي هست.وقسمتي از سيستم جريان ميكشه.ابتدا يك پاور مطمعا نصب كنيد تست شود.در غير اينصورت موس فت وخازنهاي اطرافCPU را بررسي كنيد.وعيب را محدود كنيد.تا سريع به پاسخ برسيد.
سپاس

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام اقا من یه لپ تاپ ASUS A53 S خریدم که گرافیک GEFORCE GT 630M 2G داره تو ویندوز 64 بیت سون همه چی اوکی هست ولی XP زدم و گرافیکو نشناخت رفتم تو سایتش دیدم این مدل ویندوز XP رو ساپرت نمیکنه رفتم سایت های دیگه پیدا نکردم درایوره مذکورو. سایت انودیا هم بستس و با *** یه 2 روزی دانلودش طول میکشه حالا یه راه حل بگید بهم چون XP رو برای برنامه های هک نیاز دارم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
به نام تک دوست
سلام
دوست عزیز
کارت گرافیک شما برای ویندوز ایکس پی هیچ گونه درایوری ندارد( دقت کنید که گرافیک شما سری M هستش )
به نظره بنده شما همون ویندوزسون 64 رو نصب بکنید و از برنامه Oracle VirtualBox استفاده بکنید
این برنامه کاری میکنه که ویندوز ایکس پی رو بتونین به صورت مجازی نصب بکنین ( فرق این ویندوز با ویندوز ایکس پی که مستقیم سره لپ تاپ نصبه اینه که سرعت و گرافیکش بهتره )

موفق باشید

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
به نام تک دوست
سلام
دوست عزیز
کارت گرافیک شما برای ویندوز ایکس پی هیچ گونه درایوری ندارد( دقت کنید که گرافیک شما سری M هستش )
به نظره بنده شما همون ویندوزسون 64 رو نصب بکنید و از برنامه Oracle VirtualBox استفاده بکنید
این برنامه کاری میکنه که ویندوز ایکس پی رو بتونین به صورت مجازی نصب بکنین ( فرق این ویندوز با ویندوز ایکس پی که مستقیم سره لپ تاپ نصبه اینه که سرعت و گرافیکش بهتره )

موفق باشید

سلام دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ولی من می خوام به صورت مستقیم داشته باشم xp رو چون بعضی از برنامه های هم روی 64 بیت نصب نمیشه من خودم الان یه 3 سالی میشه با VMware Workstation کار میکنم ولی می خوام به صورت مستقیم داشته باشم. مثلا تبدیل کننده های بازی پلی استیشن اکثرا برای xp هست و من برای ,ویندوز 7 چیزی پیدا نکردم اگه میدونید راهنمایی کنید چون فامیلمون کچلم کرده و می خواد بازی پلی استیشن تو pc ویندوز 7 بازی کنه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
دوست عزیز
درایور کارت گرافیک لب تاپ شما توسط سایت سازنده هم تولید نشده پس خودتون رو اذیت نکنید
نصب بازی های میکرو و پلی استیشن در ویندوز اصلا توصیه نمیشه ( بعد از نصب این ها باید به فکر تعویض ویندوز باشی )
برای کارکردن این برنامه ها باید مکمل های ویندوز رو نصب بکنی
DirectX
NET Framework 4.5
NET Framework 3
NVIDIA PhysX 9.11
OpenAL
Visual C++ 2005 Redistributable
Visual C++ 2008 Redistributable Package
Visual J# 2.0 Redistributable Package
این هم لینک برنامه ePSXe -رمز: www.mihandownload.com
http://server2.mihandownload.com/user2/m0ri/Play_Staion_Pro[MihanDownload.Com].zip

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست عزیز
درایور کارت گرافیک لب تاپ شما توسط سایت سازنده هم تولید نشده پس خودتون رو اذیت نکنید
نصب بازی های میکرو و پلی استیشن در ویندوز اصلا توصیه نمیشه ( بعد از نصب این ها باید به فکر تعویض ویندوز باشی )
برای کارکردن این برنامه ها باید مکمل های ویندوز رو نصب بکنی
DirectX
NET Framework 4.5
NET Framework 3
NVIDIA PhysX 9.11
OpenAL
Visual C++ 2005 Redistributable
Visual C++ 2008 Redistributable Package
Visual J# 2.0 Redistributable Package
این هم لینک برنامه ePSXe -رمز: www.mihandownload.com
http://server2.mihandownload.com/user2/m0ri/Play_Staion_Pro%5BMihanDownload.Com%5D.zip

اقا ممنون کارم راه افتاد اطلاعاتت خوب بود ممنون ایشالا جبران کنم دیگه xp نمی خوام این فامیلمون کچلم کرد راستی چرا گفتی ویندوزو خراب میکنه این برنامه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
اقا ممنون کارم راه افتاد اطلاعاتت خوب بود ممنون ایشالا جبران کنم دیگه xp نمی خوام این فامیلمون کچلم کرد راستی چرا گفتی ویندوزو خراب میکنه این برنامه
ولله دلیل علمیش رو نمی دونم
از یه مختصص نرم افزار شنیدم
شما خون خودت رو کثیف نکن با این چیزا :khandehhhh:
برو عشق و حالت رو بکن
بعدش یه ویندوز کن
مفتی مفتی
موفق باشی

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
ولله دلیل علمیش رو نمی دونم
از یه مختصص نرم افزار شنیدم
شما خون خودت رو کثیف نکن با این چیزا :khandehhhh:
برو عشق و حالت رو بکن
بعدش یه ویندوز کن
مفتی مفتی
موفق باشی

سلام من بازیرو اوکی کردم ولی حالا دسترو نمیشناسه . ایا برنامه ای هست که دسته کامپیوترو تبدیل به pc بکنه تا بتونیم فوتبال 98 بازی کنیم تو ویندوز 7 ///32 بیت .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: akbarof
بالا