آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هارد ای دی ای من خطای fauli i/oمی دهد ؟(نمی تواند سکتور صفر هارد را بخواند)

tohid2010

کاربر
2010-08-22
55
146
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک هارد ای دی ای 80دارم با نرم افزارهای پارتیشن بنندی مثل پاراگون پارتیشن بندی نمی شه و با پارتیشن تیبل ،پارتیشن تیبل را دوباره ساختم و هنگام ذخیره کردن عملیات انجام شده در نرم افزار پارتیشن تیبل خطای mbrمی دهد و می گوید نمی تواند رایت یا بخونه mbrبا نرم افزار mbrامتحان کردم جواب نداد؟
هر عملی که روی هارد می خوام انجام بدم این پیغام را می دهد(نمی تواند سکتور صفر هارد را بخواند)باید چه کارکنم با چه نرم افزار سکتور صفر را باسازی کنم اصلا سکتور صفر مربوط به چی هست ؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک هارد ای دی ای 80دارم با نرم افزارهای پارتیشن بنندی مثل پاراگون پارتیشن بندی نمی شه و با پارتیشن تیبل ،پارتیشن تیبل را دوباره ساختم و هنگام ذخیره کردن عملیات انجام شده در نرم افزار پارتیشن تیبل خطای mbrمی دهد و می گوید نمی تواند رایت یا بخونه mbrبا نرم افزار mbrامتحان کردم جواب نداد؟
هر عملی که روی هارد می خوام انجام بدم این پیغام را می دهد(نمی تواند سکتور صفر هارد را بخواند)باید چه کارکنم با چه نرم افزار سکتور صفر را باسازی کنم اصلا سکتور صفر مربوط به چی هست ؟
با عرض سلام
مهمترین بخش سیلندر هارد همان سکتور صفر میباشد و در صورت خراب شدن ، هارد از کار می افتد و شما با استفاده از نرم افزار MAXLLF که همان فرمت با سطح پایین است در بیشتر مواقع میتوانید هارد صدمه دیده را ترمیم کنید

بالا