آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ظاهر شدن صفحه آبی در شروع ویندوز و ری استارت نوت بوک سونی SONY VAIO EG1 FGX

ahwaz88

کاربر
2008-07-09
133
385
اهواز
سلام دوستانیه لپ تاب sony eg1 fgx هست که وقتی روشنش می کنیم تا صفحه شروع ویندوز(یعنی می خواد وارد ویندوز بشه ) بالا میاد حتبی آهنگ شروی ویندوز رو می زنه بعد صفحه آبی میشه با یه مشت نوشته که اجازه نمی ده نوشته ها رو خوند بعد ری استارت می شه.رم ها رو عوض کردم جواب نداد لطفا کمک کنید

ehsanelc

کاربر
2011-08-07
30
29
سلام معمولا این مشکل معمولا در مرحله اول مربوط به درایور سخت افزاری بعد ویندوز وبعد که شما رم ها را عوض کردین .
یک لپ تاپ sonyسری fs برای تعمیر آوردن که همین جوری بود که بررسی کردیم پل شمالی دستگاه لحیم سردی داشت با هیت گرفتن رفع می شود

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
سلام معمولا این مشکل معمولا در مرحله اول مربوط به درایور سخت افزاری بعد ویندوز وبعد که شما رم ها را عوض کردین .
یک لپ تاپ sonyسری fs برای تعمیر آوردن که همین جوری بود که بررسی کردیم پل شمالی دستگاه لحیم سردی داشت با هیت گرفتن رفع می شود

fبا سلام گفته های دوست عزیزمان را به کار بگیرید و این مشکل بیشتر مشکل سخت افزاری میباشد شما ویندوز را تعویض کنید چون به نظر بنده دیسکهای هارد دیسک شما مشکل دارد و فکر کنم عمر دیسک سخت شما به پایان رسیده است موفق باشید

ahwaz88

کاربر
2008-07-09
133
385
اهواز
دوستان با تشکر از راهنمایی شما .لپ تاپ رو تازه یک هفته خریده بود.با برگردوندن ریکاوری درست شد.مرسی

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوست من در ابتدا ویندوز رو ریکاوری کنید ! اگه جواب نداد با یک نرم افزار هارد رو چک کنید ! رو لپ تاپ های سونی این مشکل معمولا با ریکاوری ویندوز حل خواهد شد ! امیدوارم که این طور باشه !

بالا