آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مدار تبدیل خروجیAV به ورودی انتن تلویزیون

mehdixx55

کاربر
2011-11-10
7
27
sabzevar
با سلام خدمت همه عزیزان من یه تلویزیون تو اتاقم دارم که فقظ ورودی فیش انتن داره یه رسیور هم تهیه کردم که متاسفانه فقط خروجی av داره (همون سه فیش زردوقرمزوسفید)اطلاع دارم که تبدیلش تو بازار هست ولی تو شهرستان ما هر چی گشتم پیدا نکردم از اساتید محترم ودوستان میخوام اگه مداری یا نظری دارند ارائه کنند یک دنیا ممنون میشم:thumbsup:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با سلام خدمت همه عزیزان من یه تلویزیون تو اتاقم دارم که فقظ ورودی فیش انتن داره یه رسیور هم تهیه کردم که متاسفانه فقط خروجی av داره (همون سه فیش زردوقرمزوسفید)اطلاع دارم که تبدیلش تو بازار هست ولی تو شهرستان ما هر چی گشتم پیدا نکردم از اساتید محترم ودوستان میخوام اگه مداری یا نظری دارند ارائه کنند یک دنیا ممنون میشم:thumbsup:

به نام خدا

سلام دوست عزیز. بله دستگاه rf در بازار بسیار کمیاب هست و آنهای هم که هست درست جواب نمیدهد.
شما میتوانید از rf دستگاههای سگا و میکروی قدیمی استفاده کنیدو
به این صورت که آن را از دستگاه خارج کرده و از بیرون تغذیه کنید و ورودیها را به آن وصل نمایید.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
پاسخ : سوال راجب تبدیل خروجی avبه ورودی انتن تلویزیون

با سلام خدمت دوست عزیز تبدیلش ارزان وفراوان است میتوانی به فروشنده سفارش کنی برایت بیاورد از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست جنس خوب چینی ان با کابل زیر سه هزار نومان است موفق باشید

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
درود
نقشه ورودی پایه های RF سگا رو کسی داره منظورم همون چهار تا سیم که به ورودی تیونر RFهست پایه اول که بدنه هست سه پایه دیگه رو نمیدونم اگه کسی از دوستان نقشه تیونر را داره بزار تشکر

iiiiii

کاربر
2022-05-03
3
1
24
باسلام آیا کسی در مورد خراب شدن دستگاه بازی میکرو میونه کجاش رو تعمیر کنم

بالا