آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کیس بعد از خاک گیری تصویر نمیده

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,098
74,085
48
ایران
با سلام
چیپ agp که نزدیک سی پی یو است واسط کارت گرافیکه و ضمنا گرافیک انبرد هم همون میده ببین داغ نمیکنه . احتمالا باید مادر برد عوض کنی من یه بار خازن های تغذیه agp رو عوض کردم مادر برد خوابید
یه بار هم مادر برد جواب نداد بایوس رو در آوردم و پروگرم کردم درست شد. با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
بدون دکمه پاور هم تست کردم.نمیدونم چرا اینطوری شد فقط امیدوارم با اسپری جواب بده.راستی اگه اسپری بزنم و بعدش با این دستگاه باد ها خشکش کنم ایرادی نداره که؟؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,098
74,085
48
ایران
فکر نمی کنم باید بهتر اسپری کاملا خشک بشه بعد استارت بزنی

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
نه جواب نمیده.با اسپری هم شستشو دادم اصلا انگار که نه انگار،من کارت دیباگر ندارم نمیدونم دیگه چی کار باید بکنم؟؟؟اگه کسی راه حلی داره بگه.من دیگه نمیدونم چی کار باید بکنم؟؟؟

• Like

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
دوست خوبم مشگلي نيست ..شما هر كاري كه انجام داديد را دوباره ولي بشرط اينكه شستشو با بنزين سفيد ويا تينر 10000كاملا با فرچه كاملا محل هاي اتصال ويا كانكتور ها را ضمن شستشو با پارچه تميز وخشك كنيد .البته هر دو طرف را مثال اگر كارت گرافيك را بيرون كشيديد بايد هم كارت گرافيك پايهايش تميز شستشووخشك بشه وهم اسلتهايش با فرچه مويي كه خيلي هم خشن نباشه شما در تمام موارد كارتا وحتي cpuرا هم شستشو وتميز كنيد .ولي در مورد cpu يادتون باشه كه پس از اتمام كار از خمير فلكس سفيد كه براي هدسينك استفاده ميكنند فراموش نكنيد . قبل از شستشوي اسلتها حتما باطري Back up خارج كنيد كه اونهم براي شما ايجاد مشگل نكند .سعي كنيد با روشهاي كه بحضور رسيد مشگل را محدود سازيد تا سريعتر به نتيجه برسيد. نكات ايمني كار را در اولويت قراردهيد.مثل خارج كردن باطري بكاب وكشيدن فيشهاي power supplay وكشيدن كارتهاي دوبله مثل گرافيك رم ومودم وغيره كه قرار هست سرويس وتميزكاري انجام بشه .پس از اتمام كار مطمعا باشيد كه دستگاه كاملا خشك شده ورطوبت در هيچ نقطه اي از مواردهاي سرويس شده نباشد.انشاا...راه ميافتد.فقط حوصله ودقت داشته باشيد كه به مشگل اضافه نكنيد
موفق باشيد.دوست گرامي
سپاس

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
واقعیتش اینه که من دارم توی یه مرکز کامپیوتری کا ر می کنم و این مشکل برام پیش اومده .بنزین و تینر رو در اختیار ندارم.من سی پی یو و رم و کارت گرافیک جداگانه هم گرفتم و روی مادربرد تست کردم بازم جواب نداد.یکی از دوستام بایاس رو در آورد و مال یه مادر برد دیگه رو زد بازم کارساز نبود.می خوام یه کاری کنم و اون اینکه با همین اسپری ناهید دوباره کل مادر برد رو بشورم زیر و روش رو بشورم.اگه جواب نده دیگه بیخیالش میشم.

• Like

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
ذوست عزیز فقط به فکر شست و شو باش بله با اسپری خشک می شود شست اما بهترین راه شست و شو با تینر10000(فوری) است بوسیله مسواک کلیه سوکت ها رو بشورید ( سی پی یو-رم-گرافیک-...) در ضمن در آخر حتما با کمپرسور باد آن را خشک کنیدمشکل حتما برطرف می شود

• Like

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام
اول بیا ببین پاورت 3تا خروجی را داره یا نه
بعد
بیا سوکت 24 پین یا 20پین را چک کن با اسپری خشک بعد ببین سوکت 24 پبنت همه پینهاش سره جاش هست یا نه بعد بیا رو سوکت سی پی سو اونو چک کن ببین پایه ها کج نباشن کثیف هم نباشن بعد باطری بایوسو بردار اسلات های رو و گرافیکتو کامل بشور بعد از 1ساعت بزار سرجاش بعد سی پی یو را حالا بزار بعدروشن کن 80% جواب میگیری نتیجه رو اعلام کن

m.eftekhary

کاربر
2010-09-19
3
3
اول از همه بیزر سیتم سالم هست یا نه ؟ اگر سالم هست صدای بوق داری یا نه؟ اگر صدای بوق داری به چه صورت میباشد؟ اگر صدای بوق نداری ی پی یو و پایه زیف رو چک کن با تینر 10000شستشو بده .. و اگر صدای بوق ممتد میباشد رم و پایه دیم را چک کنبا تینر 10000شستشو بده . اگر صدای بوق مقطع است گرافیک و پایه ای جی پی را چک و با تینر 10000شستشو بده .

بالا