آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

لپ تاپ وقتی شارژر را میزنم شارژر خاموش میشود (اتصال کوتاه)dell xps

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام و دورود فراوان...
با باطری دستگاه روشن میشود یا نه درصورت که روشن نشود و به محض گذاشتن ادپتور. اد÷تور خاموش کند شارتی در بلوک سی پی یو دارین برای من چندین مورد امده و عیب در بلوک سی پی یو بوده....

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
لپ تاپ وقتی شارژر را میزنم شارژر خاموش میشود (اتصال کوتاه)
لطفا مرا کمک کنیدdell xps

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز وگرامی گفته های دوست عزیز ما را به کار بگیرید .
دوست من از سالمی اداپتور مطمیین شوید و ببنید ولتاز 19.5 شما درسته .
و اگر این ایراد در ولتاز اداپتور شما نبود شما باید ای سی شارژر را از مدار خارج کنی بعد ادابتور را برای لحظه ای وصل کنید ببنید باز هم این ایراد پیش می اید . فکر نکنم چون 90 درصد این مشکلات مربوط به ای سی شارزر میباشد که باعث خرابی ان خرابی باطری میباشد که هر چند سیستم پیغام میدهد ما توجه نمیکنیم موفق باشی منتظر جواب هستم موفق باشی

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام دوباره سلام خدمت اساتید گلم...
وقتی ادپتور چشمک بزند قبل از اسی شارژو ولی اگر خاموش شود بعد از اسی شارژ میباشد...
نکته بعد وقتی ادپتور به لپتاپ وصل باشد ما در مدار لپتاپ 3جا برق داریم که
1چیب جنوبی
2سی پی یو
3های ولتاژ
لازم به ذکر است که این مورد برا من پیش امده بود که عیب در بلوک سی پی یو میباشد
موفق باشید :thumbsup:

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
با سلام
دوست عزیز من هم این مشکل رو با لپ تاپ 4050 دل دارم که به محض وصل کردن سوکت شارژ چراغ اداپتور خاموش میشه اما منطورتون رو از بلوک cpu متوجه نمیشم و راه حل چیه؟
ممنون

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
لپ تاپ وقتی شارژر را میزنم شارژر خاموش میشود (اتصال کوتاه)
لطفا مرا کمک کنیدdell xps

دوست عزیز فتهای مدار شارژ مخصوصا فتهای 8 پایه اتصالی دارد حتما انها را تست کنید و در صورت خرابی تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
هر چند این تاپیک خیلی وقته که گذشته اما به عنوان تجربه دقیقا چند ماه قبل یک دستگاه از همین مدل امده بود که با اتصال شارزر خاموش می شد و خود لب تاب که اصلا روشن نمی شد و شارزر خاموش می شد مشکل از برد اینورتر بود که با تعویض برد مشکل حل شد برای کسابی که همین مشکل رو دارن مفید باشه

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
912
البرز
در بعضي از ادابتورهاي دل از سه سيم براي كابل ادابتور استفاده شده است و خرابي سيم در اين مدل زياد ديده شده است و گاها خازن اسيلاتور اوليه نيز خراب باشد اين ايراد اتفاق مي افتد .

behzad7177

کاربر
2015-01-02
1
0
سلامی لپ تاپ دل n5110 دارم به محض وضل کردن شارژر خود شارژر خاموش مشه باتری و ارژررو تست کدم هر دو الم هسد به نظرون اتصای در کج میتونه باش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا