آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

چرا مادربورد GA-H55M-USB3 هنگام روشن شدن و یا ریست کردن خاموش میشود و بعد از چند ثانیه روشن میشود؟

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,939
اصفهان
با سلام
من چند ماهیه که یه سیستم نو بستم
------------------------------
مشخصات:
مادربورد : GA-H55M-USB3
سی پی یو : Core i3 540
گرافیک : Onboard
رم : 4G Bus 1333
هارد : 500G MAX Sata
پاور : 380Green A

----------------------------
اولا موقع بوت شدن 4 تا LED دیباگر خود مادربورد 3تا سبز رنگ و دیگری قرمز رنگه و بعد از بالا آمدن سیستم همه LED ها خاموش میشه. آیا این نشونه یک عیبه ؟
ثانیا هنگامیکه سیستم رو ریست سخت افزاری میکنم و یا روشن میکنم سیستم روشن میشه بعد برای چند ثانیه خاموش میشه و دوباره روشن میشه!!
از اساتید محترم کسی تاحالا با این مساله روبرو شده؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
با سلام دوست عزیز مشکلتو دقیقتر مطرح کن که ایا سیس روشنه و تا زمان ری استارت مشکل داره یا نه و بعد من این برابلمو داشتم و خازنهای کنار چیب جنوبی بوده و تو چند موردم فت باور بوده متاسفانه شما توضیح دقیقی نفرمودید موفق باشید.

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,939
اصفهان
با سلام دوست عزیز مشکلتو دقیقتر مطرح کن که ایا سیس روشنه و تا زمان ری استارت مشکل داره یا نه و بعد من این برابلمو داشتم و خازنهای کنار چیب جنوبی بوده و تو چند موردم فت باور بوده متاسفانه شما توضیح دقیقی نفرمودید موفق باشید.

سلام همشهری عزیز ،
ممنون از توجه تون.
من خیلی وقته که ایت سوال رو پرسیدم ولی کسی جوابی نداده تا اینکه شما لطف کردید و توجه کردید.
من این سیستم رو چند ماهیه بستم. خیلی وقتا اصلا مشکلی نداره ولی بعضی وقتها وقتی سیستم رو روشن میکنم انگار که سیستم یه بار روشن بشه و خاموش بشه و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش بشه میاد بالا.
بعضی وقتا هم وقتی سیستم رو ریست میکنم موقع بوت شدن این اتفاق میوفته.بایوس مادربورد رو هم آپدیت کردم ولی تفاوتی نکرد.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
موفق باشید.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت دوست گرامی
این چند راه حل را که میگم انجام بده 100 در 100 درست میشه .
اول باید از پاور اطمینان کسب کنی یعنی با یک پاور دیگه چک کن . اما اگر جواب نداد مراحل بعدی را انجام بده .
باید به setup بروید و بعد به بخش power البته ستاپ ها با هم فرق می کنند .
خوب حالا در آنجا باید دنبال متن wake up بگردی و همه آنها را غیر فعال کن (disable)
برای مثال دنبال متنی مثل این باید بگردی Wake Up On Power Back
با سپاس فراوان

mehdi.m.noor

کاربر
2011-06-03
15
44
قم
من این مورد رو در چند تا مادربورد ام اس آی داشتم ولی مشکلی پیش نیومده بعضی هاش الان یکی دو ساله که دست مشتریه و داره استفاده میکنه.و شکایتی هم نداشته.شاید دیفالت بعضی از مادربوردها اینجوری باشه!

بالا