آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم اجرای ویندوزتوسط هارد

mehrdada

کاربر
2010-02-06
75
285
باسلام خدمت اساتیدمحترم.درهالی که لب تاب.مارک ایسوزاینجانب روشن بودضربه کوچکی به آن واردشد.اکنون لب تاب هاردرامیشناسد.اماویندوزرااجرانمیکند.محبت فرموده راهنمایی کنید.درضمن هارد160گیگابایت بانامseagateمیباشد.متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
باسلام خدمت اساتیدمحترم.درهالی که لب تاب.مارک ایسوزاینجانب روشن بودضربه کوچکی به آن واردشد.اکنون لب تاب هاردرامیشناسد.اماویندوزرااجرانمیکند.محبت فرموده راهنمایی کنید.درضمن هارد160گیگابایت بانامseagateمیباشد.متشکرم
سلام ممکن است بخشی ازهارددر اثر ضربه بد سکتور گرفته باشد که مربوط به درایو C است در اینصورت میتوانید ویندوز را در درایو دیگری نصب نمایید.واگر نشد نصب ویندوز در سایر درایوها را انجام داده تا نتیجه بگیرید. توجه داشته باشید ( اطلاعات آن درایوی که ویندوز نصب کنید از بین میرود.)برای دسترسی به اطلاعات هارد قبل از نصب ویندوز ازهاردتان روی سیستم دیگری بک آپ بگیرید. موفق باشید .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام
احتمالا هد های که روی صفحه هارد قرار میگیرند کج شد یا مشکل پیدا کرده در این حالت هارد بوسیله مداری که دارد توسط سیستم شناسایی می شود و اصلا ارتباطی با خود هارد پیدا نمی کند یا باید تعمیر شود یا تعویض شود موفق باشید.

mehrdada

کاربر
2010-02-06
75
285
باتشکرازراهنمایی دوستان یک عددهارددست دوم خریداریکرده وپس ازنصب مشکل برطرف شد:wink:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

vahidganje

کاربر
2012-02-06
5
3
سلام به همه
من دوتا هارد IDE دارم 40 و 80 وقتی میخوام ویندوز بزنم تا مرحله شناسایی فایلها میره وقتی میخواد setup بالا بیاد خطای عدم شناسایی هارد میده بعد پایین صفحه کلید F3 میاد میزنم دوباره ریست میکنه و از نو شروع میکنه به بالا اومدن مراحل نصب از دوستان ممنون میشم راهنماییم کن:11722::11677::narahat:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام به همه
من دوتا هارد IDE دارم 40 و 80 وقتی میخوام ویندوز بزنم تا مرحله شناسایی فایلها میره وقتی میخواد setup بالا بیاد خطای عدم شناسایی هارد میده بعد پایین صفحه کلید F3 میاد میزنم دوباره ریست میکنه و از نو شروع میکنه به بالا اومدن مراحل نصب از دوستان ممنون میشم راهنماییم کن:11722::11677::narahat:

لطفا به این آدرس بروید http://www.irantk.ir/irantk22178/#post115332

بالا