آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شروع به کار تعمیرات

olyas_aa

کاربر
2011-11-28
9
32
علاقه که خیلی زیاد دارم الان یه دو هفته ای هست که دارم میرم یاد بگیرم.در یک آموزش گاه در انقلاب .اسم نمیبرم که تبلیغ نشه.
من توی زندگیم دنبال خیلی از کارها رفتم ولی نیمه کاره ولش کردم چون بعد از 5_6 ماه متوجه شدم که به درد نمیخوره و جای رشد نداره.
اگه این کارم از اون دسته از کاراس لطفا بفرمایید که دیگه ادامه ندم.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
با سلام خدمت دوست عزیز با این عجله ای که شما دارید اگر با همین شتاب پشتکار داشته باشید موفق میشوید اما چند نکته رو مد نظر داشته باشید که مهمتر از همه برای تعمیرات از فاکتور شناخت قطعات ومدار واصول کار انها ونکته مهمتر کسب تجربه در زمینه تعمیرات است که با کار کردن بدست میاید وبرای اینکار لازم است در یک کارگاه ویا خودت انقدر خرابکاری بکنی تا مهارت لازم را بدست اوری ؟ دوست عزیز بدون داشتن این فاکتورها نمی توانی با اموال مردم مانور بدهی البته دوستان ما در این سایت هم اموزشهای لازم وهم تجارب ارزشمند را در اختیار شما قرار میدهند که میتوانید از همین سایت که بهترین امزشگاه هست شروع کنید موفق باشید
با عرض سلام مجدد

اگه میشه پاسخ سوام من را هم بدهید چون واقعا عجله دارم

خیلی ممنون.

olyas_aa

کاربر
2011-11-28
9
32
خیلی ممنون از لطفتون
در کنار شما اساتید حتما ادم موفق مشه.

من تازه دو ماهه که فهمیدم میشه تعمیرات سخت افزار رو در ایران یاد گرفت من فکر میکردم باید رفت خارج تا این آموزش رو دید.

با سلام خدمت دوست عزیز با این عجله ای که شما دارید اگر با همین شتاب پشتکار داشته باشید موفق میشوید اما چند نکته رو مد نظر داشته باشید که مهمتر از همه برای تعمیرات از فاکتور شناخت قطعات ومدار واصول کار انها ونکته مهمتر کسب تجربه در زمینه تعمیرات است که با کار کردن بدست میاید وبرای اینکار لازم است در یک کارگاه ویا خودت انقدر خرابکاری بکنی تا مهارت لازم را بدست اوری ؟ دوست عزیز بدون داشتن این فاکتورها نمی توانی با اموال مردم مانور بدهی البته دوستان ما در این سایت هم اموزشهای لازم وهم تجارب ارزشمند را در اختیار شما قرار میدهند که میتوانید از همین سایت که بهترین امزشگاه هست شروع کنید موفق باشید

hamid_gh

کاربر
2008-08-27
10
13
خیلی ممنون از لطفتون
در کنار شما اساتید حتما ادم موفق مشه.

من تازه دو ماهه که فهمیدم میشه تعمیرات سخت افزار رو در ایران یاد گرفت من فکر میکردم باید رفت خارج تا این آموزش رو دید.

[/QUOT
دوست عزیز میشه اسم اموزشگاهو بهم بدیدبه صورت خصوصی اخه من مال شهرستان هستم و میخوام بیام تهران اموزش ببینم لطفا بهترین اموزشگاهو بهم معرفی کنین

hamed_hp

کاربر
2012-04-09
15
91
شیراز
من كه چند ماهه دارم كلاس تعميرات ميرم
آخرش پشيمون شدم كلي هم هزينه از جيب خودم پريد نه مغازه دارم نه كار !!كلا ازين كار سرد شدم:narahan:
سلام
دوست عزیز من هم شرایطم مثل شماست رفتم کلاس تعمییرات و الان هم نه مغازه دارم نه کار گیر میاد. ولی دلسرد نشدم .
ولی بازم دنبال کار هستم چون اینکارو دوست داشتم رفتم

monfared68

کاربر
2012-05-27
25
63
سلام دوست عزیز،منم مثل شما رشتم نرم افزاره،الان هم دارم ارشد این رشترو میخونم،تا شاگردی نکنی چیزی یاد نمیگیری،من اول 1 سال شاگردی کردم الان از استاد خودم خیلی جلوتر رفتم،باید از صفر شروع کرد یه هو که نمیشه مغازه زد،درامد این کار به طور متوسط ماهی 600 یا 700،اما اگر آدم منصفی باشیو مشتریا ازت راضی باشن کارت خوب میگیره و مشتریا برات مشتری میارن و میتونی بیشتر از اینا درامد حاصل کنی اما صبر میطلبه!!!

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
شما بهتر است ابتدا کار را شروع کنید و سپس در طول زمان کارآموزده و متبحر خواهید شد
بدون کار در آموزشگاه چیزی یاد نمی گیرید و در ضمن این آموزشگاهها چیزی یاد نمی دهند فقط سعی دارند جیب شما را خالی کنند
این سایت خودش بهترین آموزشگاه و با بهترین اساتید میباشد
موفق باشید​

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
261
209
دوستان سلام
ناامید نباشید
من اگه تعمیر کار ماهر پیدا کنم که واقعا کار بلد باشه ومنظم وصادق ومنم گاها در کنارش باشم .(البت من شاغلم ).میتونم براش مغازه اجاره کنم کار کنه.به صورت شراکتی

ehsangh7

کاربر
2012-02-26
53
152
با سلام خدمت دوستان گلم عزیزان از نظر بنده هیچ آموزشگاهیی بهتر از این سایت و پی سی ورلد و سرچ تو گوگل و کار کردن تو خونه نیست منم رشته نرم افزار کامپیوترم چند وقت پیش رفتم تهران واسه دوره های سخت افزاری حرفه ای دو میلیون تومان خرج کردم ولی فقط یه سر رشته بهم دادن چیز خاصی بلد نبودن و مقدار زیادی پولمو از دست دادم

@من یه توصیه مینکم برو اکترونیک کامل یاد بگیر به طور حرفه ای و از لحاظ نرم افزاری خودتو کامل فول کن ببین واسه یه تعمیراتی چه کارای نرم افزاری باید کرد.بعد هم که اینا رو کامل یاد گرفتی یکی یکی برو سراغ مراحل بعدی که دوست داری موفق باشید!!!!!!!!

بالا