آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alisan11

کاربر
2014-10-17
1
3
سلام.با تشکر از اقایmr metal .من زیاد با مدارات اشنا نیستم و نمیتونم جای قطعات و تو مدار چاپی پیدا کنم .میخواستم اگه امکانش هست جای قطعات سیمهایی که به کلیدها وصل میشن همچنین ولوم را مشخص کنید.واینکه کلیدها به چه منظوره؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدین

pulsiran

کاربر
2014-10-23
10
24
سلام برای ردیاب نیازی نیست که شما مدار داشته باشید بدون مدار با سیم و دسته خالی هم می تونید کار ردیابی رو انجام بدید درسته مدار تا حدودی خطا رو افزایش میده اما شما با ردیاب خوراکی اگر تجربه کار داشته باشید می تونید ج بگیرید البته در کل سیستم های ردیابی علمی نیستن از جمله همین ردیاب ترکیه ای

ghanavati3

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2013-05-15
1,109
7,191
خوزستان.رامهرمز
خوب حالا میخوام یک نکته اساسی در مورد کار با تمامی lrl ها به شما بگم که کمتر اپراتور حرفه ای این نکات رو در اختیار دیگران قرار میده.منظورم این نیست که من حرفه ای هستم هااا فقط سعی کردم و نکاتی را یاد گرفتم:ghost:.

نکته اینه که:
بعد از اینکه پرابها یا همان میله ها را در زمین فرو کردید و دستگاه را روشن کردید باید حتما 5دقیقه صبر کنید و بعد به کاوش با انتنها بپردازید!!!!
باسلام جناب Mr MetaL ضمن تشکر از شما متاسفانه نتونستم آی سی L8038 رو پیدا کنم اگه میشه لطف کنید بگید از کجا میتونم پیدا کنم.با تشکر از شما

kdj

کاربر
2014-04-09
3
2
سلام
من یه ردیاب دارم که از بردش عکس گرفتم و میخواستم بررسی کنید که واقعا ردیاب هستش یا سر کاریه!!!
فقط نمیدونم چطور عکسارو آپ کنم!!
لطفا راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

kdj

کاربر
2014-04-09
3
2
سلام آقای mr.metal
دوست من یه ردیاب با قیمت پنج میلیون خریداری کرده و به من داد که بررسی کنم ببینم چی هستش منم گفتم کسایی هستند که میتونن این کار رو انجام بدن(شما و دوستان و اساتید محترم)
از آپلود سنتر آپ کردم ولی اینجا نمیتونم قرار بدم!!!هدفم هم این نیست که بخوام کپی کنم یا باهاش کار کنم فقط منظورم بررسی هستش برای اطلاع رسانی به دیگران!چون این شرکت داره تبلیغات فراوونی برای سیستماش میکنه و پولای کلانی به جیب زدن!
لطف میکنید راهنمایی کنید که عکسارو چجوری اینجا بزارم؟وبعدشم لطف کنید نظرتون رو راجع بهش بگید؟
ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا