آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

برنامه عالي براي كپي برداري از فايل باوس مادربرد و يا اپديت ان از طريق ويندوز

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,587
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوستان
اگر شما به فايل بايوس يك مدل مادر برد احتياج داريد و امكان بيرون اوردن آي سي بايوس نيست با كمك اين برنامه ميتوانيد از طريق ويندوز فايل بايوس را بگيريد
و همچنين اگر ميخواهيد بايوس خود را ارتقاء بديد و پروگرامر در دسترستون نيست ميتوانيد فايل جديد بايوسي كه مربوط به مادر برد خودتون هست را دانلود كنيد و با كمك اين نرم افزار بايوس مادر برد خودتون را آپگريد كنيد
و با كمك اين نرم افزار ميتونيد حجم بايوس و نوع نرم افزار و ورژن ان را مشاهده كنيد
اين برنامه مخصوص دوستاني هست كه مايل به جمع اوري فايل هاي بايوس مادر برد هاي مختلف هستند و يا دوست دارند هميشه بايوس مادربردشون بروز باشه
bios_tk

پیوست‌ها

• 67.3 کیلوبایت بازدیدها: 465

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,667
176,765
iRanTK.iR
GIGABYTE @Bios

با سلام

اين هم نرم افزار نسخه جديدتر با امکانات بيشتر و ظاهر زيباتر .

اين نرم افزار مخصوص مادر برهاي گيگابايت ميباشد و لي من روي چند مدل ديگر تست کردم جواب داده .

مسئوليت استفاده از نزم افزار به عهده خودتان ميباشد .

قبل از آپديت بايئس با اين نرم افزار ابتدا يک کپي از بايوس خود بگيريد تا در صورت راه اندازي نشدن يا يروز مشکل بتوانيد بوسيله پروگرامر بايوس را راه اندازي کنيد .

موفق باشيد .

@bios.JPG

پیوست‌ها

• 2.8 مگابایت بازدیدها: 351

joojoo0065

کاربر
2007-08-12
75
298
bojnord
bios_tk
اين نرم افزار در آخر دانلود خطا ميده باتشكر

#http://asia.giga-byte.com/FileList/Utility/motherboard_utility_gbttools_gbt_atbios.exe

ورژن 2.9 سازگار با تمام ويندوزها.
دوستان هنگام كار با برنامه به چند نكته بايد توجه داشته باشن:
-آنتي ويروس و فايروال رو disable كنيد
-برنامه هاي در حال اجرا رو ببنديد
-اگر ويندوزتون مشكل داره(مثلا هنگ ميكنه) اقدام به backup گيري ويا update نكنيد چون اگر در هنگام كار با برنامه اگر به هر دليلي از اجراي عمليات برنامه جلوگيري به عمل بياذ بايوس مادربردتون خراب ميشه.
-با توجه به اينترنت فوق پرسرعت ايران تيك intrnet update رو نزنيد:D.
-اين برنامه بهتره فقط در مورد مادربردهاي گيگابايت مورد استفاده قرار بگيره(همون طور كه ميبينيد از طرف كمپاني گيگا ارائه شده.
شاد-پيروز و سربلند باشيد

آخرین ویرایش:

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر

#http://asia.giga-byte.com/filelist/utility/motherboard_utility_gbttools_gbt_atbios.exe

ورژن 2.9 سازگار با تمام ويندوزها.
دوستان هنگام كار با برنامه به چند نكته بايد توجه داشته باشن:
-آنتي ويروس و فايروال رو disable كنيد
-برنامه هاي در حال اجرا رو ببنديد
-اگر ويندوزتون مشكل داره(مثلا هنگ ميكنه) اقدام به backup گيري ويا update نكنيد چون اگر در هنگام كار با برنامه اگر به هر دليلي از اجراي عمليات برنامه جلوگيري به عمل بياذ بايوس مادربردتون خراب ميشه.
-با توجه به اينترنت فوق پرسرعت ايران تيك intrnet update رو نزنيد:d.
-اين برنامه بهتره فقط در مورد مادربردهاي گيگابايت مورد استفاده قرار بگيره(همون طور كه ميبينيد از طرف كمپاني گيگا ارائه شده.
شاد-پيروز و سربلند باشيد

چه عجب آقا سری به سایت زدید . خیلی وقته نمیاین!؟

شهرام11

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
38
132
بسیار عالی بود-من آرشیوم را با این برنامه ها تکمیل میکنم

بالا