آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اطمینان به پاور تعمیری

khayam

کاربر
2011-08-25
9
31
منظور از زیر بار گذاشتن چیه؟یعنی این راهی که aminp61 گفتن کارساز است؟شاید کامپیوتری که به این روش تست شود ساعتها هیچ مشکلی براش پیش نیاد اما برای کارهایی که جریان زیادی میکشه مثل رایت کردن یا اتصال سخت افزارهای جانبی دچار مشکل بشه پس چکار باید بکنیم آیا راههای دیگری هم هست؟ متشکرم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
منظور از زیر بار گذاشتن چیه؟یعنی این راهی که aminp61 گفتن کارساز است؟شاید کامپیوتری که به این روش تست شود ساعتها هیچ مشکلی براش پیش نیاد اما برای کارهایی که جریان زیادی میکشه مثل رایت کردن یا اتصال سخت افزارهای جانبی دچار مشکل بشه پس چکار باید بکنیم آیا راههای دیگری هم هست؟ متشکرم
با عرض سلام
تستر پاور میتوانند بارکشی انجام دهند ( بعضی از تستر ها) و از سالم بودن پاور اطمینان حاصل کنید و در مورد سوال شما اگر بار بکشید آیا دچار مشگل میشوید یا نه باید عرض کنم ، شما سیستم خود را راه اندازی کنید و اگر مشگلی مشاهده کردید ، اعلام کنید تا راهنمایی شوید

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
دوست عزیز سلام ممنون ازراهنمایی خوبتان
منظوراز اتصال پاوربه کامپیوتر فقط روشن شدن نبود مثلا من یک سی دی یا دی وی دی فیلم میذارم برای خودش ساعتها کارکند بعدهمزمان نرم افزارهای مختلف هم باز می کنم که سیستم فعال باشه و باربکشه در کل بایدقبل ازتحویل به مشتری حداکثر بار را از آن بکشید با تشکر ازاساتید محترم

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
بنده تا جايي كه راه دارد پاور رو تعويض مي كنم مگر اينكه ايراد كوچيكي داشته باشه مثل نشتي خازن يا سوختن فيوز يا مواردي كه مربوط به فن مي شوند

با درود.
این نظر منطقی است.در مورد پاورهای ارزان بهترین راه نعویض ست.چون اجرت زیادی نمیتوانید بگیرید و نیز زمان بسیار زیادی میبرد و اینکه احتمال اسیب رسیدن به کامپیوتر زیاد است.

در مورد پاورهای خوب و گران که اغلب روی سرور استفاده میشود تعمیر دقیق با قطعات خوب راه بدی نیست.
پیروز باشید.

آخرین ویرایش:
بالا