آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: راهنمایی خرید pc3000

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام...
راهنمایی خرید pc3000با قیمت مناسب و قابلیت برداشتن همه ی پسورد هارد ها و ریکاوری

batmansoft

کاربر
2011-08-30
2
8
با سلام دستگاه گران قیمتی مثل
[h=2]pc3000[/h]گزینه اول برای ریکاوری خوب نیست بنده یک تعمیر کار کامپیوتر هستم و از این راه پول در می آورم ولی هیچ وقت از این دستگاه گران قیمت برای کارهام استفاده نمی کنم بلکه نرم افزار هایی تحت بوت هستند که من حتا در بعضی از مواقع تا 250 گیگ از 300 گیگ اطلاعات پاک شده افراد را بر می گردانم
این نرم افزار های بوتیبل در مجموعه نرم افزاری hiren boot version 9 و 10 iولی متاسفانه در ورژن های بالاتر این مجموعه یعنی ورژن 11 و12 و13 و14 وجود ندارد.
نرم افزار هایی مثل active uneraser easy recovery partition recovery و نرم افزار های تحت بوت دیگر حتی نرم افزار هایی که تحت ویندوز اجرا می شوند.
گزینه های خوبی هستند. من در چنین مواقعی هارد را به سیستم سالم وصل می کنم و شروع به ریکاوری می کنم.
در بیشتر مواقع که سیستم برای من می یارند و می گویند ویروسی شده و بعضی از فایل های آن ها پاک شده با یک دستور در درون داس تمامی
فایل ها را براشون بر می گردونم
دستورش هم اینه
attrib -r -h -s /d /s
البته نام درایو را باید اول از همه با دستور مثلا درایو سی c: تایپ کنیم و بعد اینتر بزنیم.

batmansoft

کاربر
2011-08-30
2
8
در بعضی از مواقع افراد برای هارد دیسک لپ تاب پسفورد می گذارند این قابلیت در تنظیمات ست آپ لب تاپ ها فقط قابل اجرا است و بعد از یک مدت این پسفورد هارد را فراموش می کنند البته در این مواقع هم نرم افزاری بوتیبل مثل نرم افزار hdat که تقریبا 60 درصد پسفورد هارد دیسک ها را بر می گرداند می تونه خوب باشه
این نرم افزار هم فکر کنم در مجموعه نرم افزاری بوتیبل hiren boot version 10 وجود داشته باشد اگه نبود تو اینترنت جستجو کنید بیشتر سایت های خارجی این نرم افزار را برای دانلود گذاشتند.
تنها نرم افزاری هست در جهان که این کار را می کند.
در مورد پسفوردی که کاربران یک سیستم روی ویندوز های 98 -me -xp- nt -vista- seven می گذارند باید بگم در این رابطه قویترین پسفورد شکن یوزر سیستم
که حتی پسفورد adminstrator را نابود می کنه نرم افزار بوتیبلی هست به نام password windows reset که بسیار محیط کارکدن آسانی دارد
من در یکی از سایتهای فارسی زبان این نرم افزار را دانلود کردم حجمشش تقریبا 22 شضاید هم 33 مگابایت بود
محیط این نرم افزار کاملا وژوال هست و می توانید با موس کار کنید اصلا نیاز به آموزش کار کردن هم ندارد
بر خلاف دیگر نرم افزار های بوتیبل که برای این کار استفاده می شود و محیطی مثل داس دارند محیط این نرم افزار کاملا گرافیکی است
فقط کافیه نام درایو را کلیک کنی و بعد روی عکس قفل یک بار کلیک کنی تا قفل باز شود و دکمه reset را بزنی همین
هیچ پسفوری نیست که این نرم افزار نتونه بشکنه تنها در عرض 5 ثانیه پسفورد باز شد.
در رابطه با دیگر پسفورد ها همبعدا بهتون میگم فعلا خسته شدم
راه هایی به شما می گم که پسفورد های فایل های فشرده مثل zip rar cab
و تمامی یوزر و پسفورد هایی که در محیط های نرم افزاری خوتون مثل نرم افزار های حسابداری یا نرم افزار یاهو مسنجر
و یا یوزر و پسفورد هایی که هنگام کار با اینترنت وارد سایت های مختلف کردهاید همراه با نام سایتها به شما خواهم گفت
فعلا بای

aafar

کاربر
2011-03-22
69
143
سلام دوبار سلام میشه این برنامه رو دقیق بگین کجا میتونم پیدا کنم نرم افزار hdat برای برداشتن پسورد هارد لپتاپ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام...
راهنمایی خرید pc3000با قیمت مناسب و قابلیت برداشتن همه ی پسورد هارد ها و ریکاوری
شما تو گوگل سرج كنيد به نتيجه مي رسيد
شركت هم زياد داريم و اينجا جنبه تبليغات پيدا مي كنه اگه براتون نام ببرم

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با سلام دستگاه گران قیمتی مثل
pc3000

گزینه اول برای ریکاوری خوب نیست بنده یک تعمیر کار کامپیوتر هستم و از این راه پول در می آورم ولی هیچ وقت از این دستگاه گران قیمت برای کارهام استفاده نمی کنم بلکه نرم افزار هایی تحت بوت هستند که من حتا در بعضی از مواقع تا 250 گیگ از 300 گیگ اطلاعات پاک شده افراد را بر می گردانم
این نرم افزار های بوتیبل در مجموعه نرم افزاری hiren boot version 9 و 10 iولی متاسفانه در ورژن های بالاتر این مجموعه یعنی ورژن 11 و12 و13 و14 وجود ندارد.
نرم افزار هایی مثل active uneraser easy recovery partition recovery و نرم افزار های تحت بوت دیگر حتی نرم افزار هایی که تحت ویندوز اجرا می شوند.
گزینه های خوبی هستند. من در چنین مواقعی هارد را به سیستم سالم وصل می کنم و شروع به ریکاوری می کنم.
در بیشتر مواقع که سیستم برای من می یارند و می گویند ویروسی شده و بعضی از فایل های آن ها پاک شده با یک دستور در درون داس تمامی
فایل ها را براشون بر می گردونم
دستورش هم اینه
attrib -r -h -s /d /s
البته نام درایو را باید اول از همه با دستور مثلا درایو سی c: تایپ کنیم و بعد اینتر بزنیم.

اينا جنبه نرم افزاري هستش
وقتي هارد مشكل اساسي داشته باشه ديگه مواردي كه فرموديد چاره گشا نيست
البته مواردي رو با تعويض برد اگه موجود باشه ميشه راه انداخت

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
نرم افزار هایی از HDAT

Boot Diskette Creator