آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

كاسه پيدا شده توسط Miner

feri6867

کاربر
2011-10-20
14
22
دوستایه من شما چرا سر هر تاپیکی تو سرو کله هم میزنید.
هیچ چیز غیر ممکن نیست دوستایه من.به جایه اینکه از دوستمون سوال کنید که چیکار کرده و چطور به ایم کیفبت مطلوب رسیده .سری شمشیراتونو از رو می بندید.
آقا فری اگر میتونی کمکی با اطلاعاتی که به در مون بخره رو در اختیارمون بزارید که ما هم دوعاتون کنیم.

من تو ماینر به یه سری مشکل بر هوردم و میخواستم از کسی که باهاش به جواب رسیده بپرسم که چه باید کرد.please help me[/Q
سلام خدمت دوستان عزیز والا چی بگم من که خودم ماینر چهار رو ساختم تمام قطعات اصلی و فایل هگز اصلی و از دستگاه هم استفاده کردم فقط اهن رو خوب نشون میده بالانسش خوب نیست قدرت تفکیک نداره یعنی دمو شده.عمق زنیش هم دمو هستش مانند خیلی از کاراییهای دیگش به من هم گفتن فایل هگز اصلیش رو پیدا کن یا هست یا از فلانی بخر هیچی همشون مثل هم بودن.خلاصه اگه دنبال طلایاب یا فلز یاب هستید و آخرین راه هل رو میخواهید بگید تا راهنماییتون کنم.

feri6867

کاربر
2011-10-20
14
22
پس خود طراح ماینر هم دروغ میگه!!

من خودم چیزی پیدا نکردم اما به راحتی دارم تو 3متر ازش جواب میگیرم.
و به همه شما قول میدم هیچ دستگاهی هم نمیتونید پیدا کنید که بیش تز 3.5متر بزنه.حتی بالای 100میلیون. به چشمم دیدم کسی که 90ملین پول دستگاه داد همین 3متری که ماینر میزنه رو میزنه.

من سبزوارم.اگه دوست داری بیا واست تست کنم به چشمت ببین.چشمت که دیگه دروغ نمیگه!!. پیغام خصوصی بزار

برادر جان اخه مگه دنبال کاسه مسی هستی.اگه طلا رو نشون داد یه حرفی وگر نه من که گفتم خوب نشون میده ولی چه جنسی رو اون مهمه خب استیل رو هم تو سه متری با لوپ یک در یک نشون میده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: papus

feri6867

کاربر
2011-10-20
14
22
هیچ دستگاهی تفکیک نداره- نه ماینر و نه زوند80میلیونی.

پس به دنبال تفکیک نرید.
در مورد ماینر هم در حدی که هزینه میکنید برای قطعات اصلی عالیه چرا که به خوبی اندازه یک دستگاه 10میلیونی جواب میده فقط باید تمیز بسازید که مشکلی که بعضی ها دارن رو بر نخورید البته الان دیگه کیت اماده ماینر هم اومده و هم در تهران هست هم در مشهد و هم شیراز که همراهش دیگه اموزش و ... هم هست و دیگه مشکل مرتفع شده.. به جز ماینر دلتا هم خوبه ولی ایراد زیاد داره.

مهندس جان دستگاههای تفکیک دار نیز هست ولی منظور از تفکیک چی باشه .دستگاه ها ی با قابلیت تفکیک به چند شیوه کار میکنن. یک سری فقط طلا و یک سری هست که الیاز رو نشون میده یعنی مشخص میکنه جنس جسم چیه.ولی اینو یادتون نره که تفکیک صد در صد ندارن یعنی تفکیک همراه با خطا ونهایتا میتونن 80درصد تفکیک داشته باشن.
من با چند مدل دستگاه کار کردم اگه کسی سوالی داشت خوشحال میشم بتونم کمکش کنم.

hddelbari

کاربر
2013-03-01
1
0
اقای ضیایی منم سبزوارم میتونیم بیشتر باهم همکاری کنیم بریم بیرون؟؟؟
منم دستگاه داشتم خراب شد

بالا