آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

طريقه ریست(سنكرونيزه كردن ) کردن سويچ 206 مولتي پلكس

t300

کاربر
2011-03-11
46
145
ابتدا يك مرتبه قفل مركزي را با دست فعال وغير فعال مي كنيم . پس از اين عمل دگمه هاي ريموت را امتحان مي كنيم در صورت عدم عملكرد 10 الي 15 دقيقه هيچ عملي انجام نمي دهيم
( در اين فاصله اصلا ريموت دستكاري نشود ) وبه ترتيب مراحل پاييني را انجام مي دهيم :
1- سويچ را داخل مغزي قرار داده و1 دقيقه صبر مي كنيم .

۲- دكمه LOCK را فشرده و سويچ را باز كرده و 5 ثانيه صبر مي كنيم .

3- در پايان 5 ثانيه دكمه LOCK را رها كرده و5 ثانيه ديگر در حالت سويچ باز صبر مي كنيم .

4- در پايان 5 ثانيه سويچ را مي بنديم وقفل مركزي را با دست يك مرتبه فعال و غير فعال مي كنيم .

5- بعد از چند ثانيه 3 مرتبه به فاصله هاي 2 ثانيه 2 ثانيه دكمه LOCK فشرده و رها مي كنيم.

6- ريموت وbsi سنكرون شده اند .

t300

کاربر
2011-03-11
46
145
طريقه ریست(سنكرونيزه كردن ) کردن سويچ 206 غیر مولتي پلكس

1- داخل خودرو نشسته دكمه ريموت را انقدر فشرده نگه داريد تا لامب روي ريموت خاموش شود .

2- دكمه ريموت را رها كنيد تا لامپ روي ريموت بطور ثابت روشن بماند .

3- 2 بار بشت سر هم دكمه ريموت را فشار دهيد .

4- سويچ را باز كنيد و مجددا ببنديد .

5- 3 ثانيه صبر كنيد .

آخرین ویرایش:

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
پاسخ : طريقه ریست(سنكرونيزه كردن ) کردن سويچ 206 غیر مولتي پلكس

1- داخل خودرو نشسته دكمه ريموت را انقدر فشرده نگه داريد تا لامب روي ريموت خاموش شود .

2- دكمه ريموت را رها كنيد تا لامپ روي ريموت بطور ثابت روشن بماند .

3- 2 بار بشت سر هم دكمه ريموت را فشار دهيد .

4- سويچ را باز كنيد و مجددا ببنديد .

5- 3 ثانيه صبر كنيد .

سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
یه سوال داشتم ریموت 206 که لامپ داشته باشه من تا حالا ندیدم و تقریبا تمتم ریموتای 206 مشابه هستن البته این مورد چند جای دیگه هم خوندم اما خوب اینجا میتونم بپرسم و جواب بگیرم اگه لطف کنین و توضیح بدین
ممنون یا علی مدد

javadabhari

کاربر
2013-05-29
72
177
45
ابهر
سلام به دوستان واساتید عزیز--اگه امکانش هست نحوه تعریف ریموت برای 206 مولتی پلکس و غیر مولتی پلکس رو راهنماییم کنید؟؟اگه میشه معنی سنکرونیزه کردن رو هم بگین؟؟ممنون از همه شما دوستان که بدون چشم داشتی تو سایت زحمت میکشید--

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران

سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
یه سوال داشتم ریموت 206 که لامپ داشته باشه من تا حالا ندیدم و تقریبا تمتم ریموتای 206 مشابه هستن البته این مورد چند جای دیگه هم خوندم اما خوب اینجا میتونم بپرسم و جواب بگیرم اگه لطف کنین و توضیح بدین
ممنون یا علی مدد
سلام دوست عزيز 206 به دو دسته غير مولتي پلكس تيپهاي 1 كه ريموت ان چراغ دار است و مولتي پلكس تيپهاي 2 به بالا كه روش سنكرون تيپ 1 را دوستمان t300 زحمت ارسال را كشيدن
اما مولتي پلكس
1- داخل خودرو نشسته و تمامي دربها بسته- سويچ را داخل مغزي قرار داده و سويچ باز دكمه ريموت قفل را به مدت 10 ثانيه نگه ميداريم

2- دكمه ريموت را رها كنيد

3- 3 ثانيه صبر كنيد .

4- حالا يك بار دكمه باز را فشار دهيد از دباره دكمه قفل. اگر قفل مركزي عمل كرد

5- ريموت وbsi سنكرون شده اند .
اين مراحل در صورتي امكان پزير است كه پيكر بندي و تنظيمات bsi كاملا درست و طبق ريموت مصرفي در 206 باشد زيرا دو نوع ريموت در 206 استفاده شده است طرح قديم و جديد

آخرین ویرایش:

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر

سلام دوست عزيز 206 به دو دسته غير مولتي پلكس تيپهاي 1 كه ريموت ان چراغ دار است و مولتي پلكس تيپهاي 2 به بالا كه روش سنكرون تيپ 1 را دوستمان t300 زحمت ارسال را كشيدن
اما مولتي پلكس
1- داخل خودرو نشسته و تمامي دربها بسته- سويچ را داخل مغزي قرار داده و دكمه ريموت قفل را به مدت 10 ثانيه نگه ميداريم

2- دكمه ريموت را رها كنيد

3- 3 ثانيه صبر كنيد .

4- حالا يك بار دكمه باز را فشار دهيد از دباره دكمه قفل. اگر قفل مركزي عمل كرد

5- ريموت وbsi سنكرون شده اند .
اين مراحل در صورتي امكان پزير است كه پيكر بندي و تنظيمات bsi كاملا درست و طبق ريموت مصرفي در 206 باشد زيرا دو نوع ريموت در 206 استفاده شده است طرح قديم و جديد

سلام
ممنون از پاخ و راهنماییتون
آیا در مرحله اول پس از اینکه سوئیچ را داخل تخته سوئیچ کردیم نیازی به باز کردن سوئیچ هم هست؟؟؟
من سوئیچ رو باز میکنم 10 ثانیه شاسی قفل ریموت رو نگه میدارم بعد سدر همان حالت (شاسی قفل فشار داده) سوئیچ رو میبندم و بعد از چند ثانی باز و قفل رو میزنم تا کد بشه؟؟؟
این مراحل من اضافیه؟؟؟
راستش چون مشتری بالا سرمه روش شما رو تست نکردم
ممنون از راهنماییتون

ایا روشهای کد ریموتهای فابریک خودروهای خارجی رو دارید؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟

رضاعلی

کاربر
2011-05-01
73
117
یزد
سلام وقت بخیر ریموتهای چینی که چیپ اموبلایزر به اونها وصل هست ایامیشه بااین روشهای که فرمودیدکد دادچون من یکشون رو هرکاری کردم کدنگرفت ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shovan

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام وقت بخیر ریموتهای چینی که چیپ اموبلایزر به اونها وصل هست ایامیشه بااین روشهای که فرمودیدکد دادچون من یکشون رو هرکاری کردم کدنگرفت ممنون

سلام میشه واضح تر بفرمایید؟؟؟؟
ریموت فابریک 206 که کنترل قفل مرکزی هم هست که چیپ قابل برداشتن و گذاشتنه و این توضیحاتم مربوط به ریموت قفل مرکزی هست اگر منظورتون سویچ های 206 که فاقد ریموتند و فقط چیپ دارند که باید با دستگاه و برای ایموبلایزر تعریف بشن

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران

سلام
ممنون از پاخ و راهنماییتون
آیا در مرحله اول پس از اینکه سوئیچ را داخل تخته سوئیچ کردیم نیازی به باز کردن سوئیچ هم هست؟؟؟
من سوئیچ رو باز میکنم 10 ثانیه شاسی قفل ریموت رو نگه میدارم بعد سدر همان حالت (شاسی قفل فشار داده) سوئیچ رو میبندم و بعد از چند ثانی باز و قفل رو میزنم تا کد بشه؟؟؟
این مراحل من اضافیه؟؟؟
راستش چون مشتری بالا سرمه روش شما رو تست نکردم
ممنون از راهنماییتون

ایا روشهای کد ریموتهای فابریک خودروهای خارجی رو دارید؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟
سلام
متن اصلاح شد موفق باشيد

sabasoft

کاربر
2010-04-21
1
0
سلام.باطری 206 kنیپ 2 عوض کردم دیگه با سویچ نمیشه درو قفل و باز کرد.لطفا راهنمایی کنید

بالا