آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

انتقال مخاطبین از گوشی نوکیا به سامسونگ

ahora50002000

کاربر
2010-11-19
3
7
با سلام
من جدیدا یه گوشی سامسونگ 5212 گرفتم که قصد دارم از گوشی 6220 تمامی شماره تلفنهام رو به این گوشی جدید انتقال بدیم چه راه حلی پیشنهاد میکنید ؟
با توجه به اینکه درون جعبه گوشی سامسونگ هیچ کابلی جهت اتصال به کامپیوتر وجود نداره و تعداد شماره هام هم زیاده

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام شما شماره های روی نوکیا را روی سیم کارت کپی کنید بعد همین سیم کارت را روی سامسونگ قرار دهید وشماره را از سیم کارت به گوشی کپی کنید.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با سلام
من جدیدا یه گوشی سامسونگ 5212 گرفتم که قصد دارم از گوشی 6220 تمامی شماره تلفنهام رو به این گوشی جدید انتقال بدیم چه راه حلی پیشنهاد میکنید ؟
با توجه به اینکه درون جعبه گوشی سامسونگ هیچ کابلی جهت اتصال به کامپیوتر وجود نداره و تعداد شماره هام هم زیاده
به نام خدا

سلام. بنده این کار را با بلوتوث بارها انجام داده ام. فقط ببینید گوشی مبدا گزینه ارسال مخاطب با بلوتوث را دارد یا نه؟‌
در ضمن لازم نبود برای طرح این مشکل همه جا پست بزنید!

ahora50002000

کاربر
2010-11-19
3
7
به نام خدا

سلام. بنده این کار را با بلوتوث بارها انجام داده ام. فقط ببینید گوشی مبدا گزینه ارسال مخاطب با بلوتوث را دارد یا نه؟‌
در ضمن لازم نبود برای طرح این مشکل همه جا پست بزنید!

ممنون از جوابتون ولی اگر دقت میکردید یکی در پست نوکیا بود و دیگری در پست سامسونگ که اگر کسی در نوکیا آگاهی داشت جواب بده و اگر کسی در سامسونگ اطلاع داشت جواب بده به نظر شما مشکل این کار چیه !!!

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
ممنون از جوابتون ولی اگر دقت میکردید یکی در پست نوکیا بود و دیگری در پست سامسونگ که اگر کسی در نوکیا آگاهی داشت جواب بده و اگر کسی در سامسونگ اطلاع داشت جواب بده به نظر شما مشکل این کار چیه !!!
به نام خدا

سلام. ایجاد پستهای تکراری به هر نحو خلاف قوانین سایت است!
مگر کسی که در نوکیا تخصص دارد نمیتواند وارد بخش سامسونگ شده و جواب شما را بدهد؟ شما که در عنوان ذکر کرده اید " از گوشی نوکیا به سامسونگ" پس چه فرقی میکند کجا پست زده باشید؟ مخاطب پست شما را دیده و جواب میدهد.
حالا هم به جای این بحثها نتیجه کارهای گفته شده را گزارش دهید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shami
بالا