آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل error در صفحه کیلومتر پراید 84

hani20

کاربر
2011-04-01
30
2,520
سلام
ای سی 93s56 را از صفحه کیلومتر برداشتم و بعد از پروگرام در جای خودش قرار دادم الان به جای نمایش کارکرد کیلومتر ,error را نشان می دهد و با برنامه خودش هم همین پیغام را می دهد دوستان اگر اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند
با تشکر

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
سلام
ای سی 93s56 را از صفحه کیلومتر برداشتم و بعد از پروگرام در جای خودش قرار دادم الان به جای نمایش کارکرد کیلومتر ,error را نشان می دهد و با برنامه خودش هم همین پیغام را می دهد دوستان اگر اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند

با تشکر
با عرض سلام
احتمالا یکی از پایه ها قطع و یا اطلاعات در موقع خواندن خراب و بعد از پروگرام مجدد بصورت ناقص روی آی سی ریخته شده این دو مورد را کنترل نمایید در صورت نیاز در خدمتم.
موفق باشید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با عرض سلام
خدمت شما عرض کردم شاید در موقع خواندن آی سی بعلت کثیف بودن پایه ها اطلاعات اشتباه باشد از یک فایل سالم استفاده نمایید و با پوزش از اینکه این سوال را میکنم آی سی را بر عکس وصل نکرده اید چون بعضی مواقع پیش می آید؟

آخرین ویرایش:

hani20

کاربر
2011-04-01
30
2,520
سلام
ممنون از راهنمایی شما و فایلی که قرار دادید آی سی را هم برعکس وصل نکرده ام اما یکی از پایه ها به علت خراب شدن لحیم روی برد بر روی برد لحیم نمیشد که با دنبال کردن مسیر با سیم اون پایه رو به برد وصل کردم

hosseineshgh

کاربر
2020-04-26
1
0
سلام پرايد مدل 83 دارم كه نوسان برق داشت وقتي روي گاز كار ميكرد تعميركار شمع و واير رو عوض كرد خوب شد قبل تعويض روي كيلومتر شمار من افتاده eroor كسي هم هنوز نتونسته درست كنه پيشنهادي برام ندارين

hamednjfi

کاربر
2022-09-24
2
0
33
سلام پراید منم مدل ۸۸ رو کیلومتر ارور نوشته و وقتی رو گاز استفاده میکنم یهو آمپرا میان پایین دوباره برمیگردن، کسی میتونه کمک کنه؟

بالا