آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

یک روش ساده برای بالا بردن سرعت اينترنت

nikai

کاربر
2010-10-07
182
1,029
ایران بلوچستان
سلام دوستان
دوستان گزینه ای که در زیر نوشته شده کپی کرده و در قسمت runپست کرده و ok کرده و سرعت نتتون بیشتر کنید طبق عکس
ping www.irantk.ir -t

Photo0017.jpg

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : یک روش ساده برای بالا بردن سرعت انترنت

سلام
دوست عزیز چرا در مورد مطلبی که اطلاعات ندارید به دیگران پیشنهاد میکنید؟؟

دستوری که شما نوشتید برای فراخوانی و تست سرعت و اتصال با یک سرور است. وقتی شما این دستور رو اجرا کنید هر چند لحظه یک بار سیستم سعی میکنه با سرور ارتباط برقرار کنه و مدت زمانی که طول میکشه تا بسته ها ارسال و دریافت بشه اعلام میکنه. از این دستور برای تست کیفیت اتصالات در شبکه شبکه یا چک کردن کیفیت اتصال به سرور استفاده میکنند و به هیچ عنوان تاثیری در سرعت نداره

مخصوصا اون پسوند -t که آخرش اضافه شده یعنی اینکه تا زمانی که محیط cmd باز هست این کار ادامه پیدا کنه و قطع نشه و این باعث میشه به شدت سرعت اینترنت شما افت پیدا کنه و پهنای باند شما رو اشغال کنه!!

nikai

کاربر
2010-10-07
182
1,029
ایران بلوچستان

سلام
دوست عزیز چرا در مورد مطلبی که اطلاعات ندارید به دیگران پیشنهاد میکنید؟؟

دستوری که شما نوشتید برای فراخوانی و تست سرعت و اتصال با یک سرور است. وقتی شما این دستور رو اجرا کنید هر چند لحظه یک بار سیستم سعی میکنه با سرور ارتباط برقرار کنه و مدت زمانی که طول میکشه تا بسته ها ارسال و دریافت بشه اعلام میکنه. از این دستور برای تست کیفیت اتصالات در شبکه شبکه یا چک کردن کیفیت اتصال به سرور استفاده میکنند و به هیچ عنوان تاثیری در سرعت نداره

مخصوصا اون پسوند -t که آخرش اضافه شده یعنی اینکه تا زمانی که محیط cmd باز هست این کار ادامه پیدا کنه و قطع نشه و این باعث میشه به شدت سرعت اینترنت شما افت پیدا کنه و پهنای باند شما رو اشغال کنه!!
سلام جناب اقای نیکوی محترم
جوابتون باید بگم که من چندین سال هست که سرعت نتم با همین روش بالا می برم چون در غیر اینصورت سرعت نتم خیلی افت داره طوری که باز کردن همین وب برام خیلی طول می کشه ولی با این روش برام باز کردن وبها زودنر صورت می گیره
به هر حال شما ناظر فنی و مهندس هستین اطلاعات ما به اندازه شما قد نمی ده اگر دیدین روشی هم درست نیست حذفش کنید هیچ ایرادی نداره ولی حداقل جوری که به ذوق طرف نخوره به نظر من اگر هم کسی اشتباهی کنه شما می تونین بصورت نظر خصوصی بهش اخطار یا اخراجش کنین نه در مرحله عموم شما بزرگ ما هستین ولی روش برخوردتون صیحح نیست
موفق باشین

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR

سلام جناب اقای نیکوی محترم
جوابتون باید بگم که من چندین سال هست که سرعت نتم با همین روش بالا می برم چون در غیر اینصورت سرعت نتم خیلی افت داره طوری که باز کردن همین وب برام خیلی طول می کشه ولی با این روش برام باز کردن وبها زودنر صورت می گیره
به هر حال شما ناظر فنی و مهندس هستین اطلاعات ما به اندازه شما قد نمی ده اگر دیدین روشی هم درست نیست حذفش کنید هیچ ایرادی نداره ولی حداقل جوری که به ذوق طرف نخوره به نظر من اگر هم کسی اشتباهی کنه شما می تونین بصورت نظر خصوصی بهش اخطار یا اخراجش کنین نه در مرحله عموم شما بزرگ ما هستین ولی روش برخوردتون صیحح نیست
موفق باشین

سلام

عزيزم ، شما کلا اشتباه کرديد ، شما هر جايي که دوست داري يا در هر سايتي دوست داري برو اين مطلب رو بنويس به شما خواهند خنديد !

دستور Ping چه ربطي به بالا بردن سرعت اينترنت داره ،اين دستور نه تنها سرعت رو بالا نميبره بلکه باعث کاهش سرعت هم ميشه ، چون به سرور مورد نظر اطلاعاتي ميفرسته و منتظر ميشه ببينه سرور چطوري اين اطلاعات رو دريافت ميکنه و زمانش رو محاسبه مي کنه ، اينکار هم با اينترنت زغالي ايران يعني کاهش سرعت ....

ضمنا کسي اينجا به شما بي احترامي نکرده ، شما يک مطلب نوشتيد و در پاسخ شما نوشته شده که اينکار درست نيست .

موفق باشيد .

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

من شما رو برای یک چنین مطلبی که دلیل نداره اخراج کنم ولی چون روشی که گفتید خیلی اشتباه بود مجبور شدم اینجور جواب بدم.
به هر حال شرمنده من قصد توهین به شما رو نداشتم و برا یچنین مسئله پیش و پا افتاده ای به کسی اخطار نمیدم. ولی در همان تایپیک معمولا پاسخ صحیح رو مطرح میکنم تا دیگران هم اطلاعات لازم رو بدست بیارن

من هم خیلی چیزها رو بلد نیستم و اگر روزی متوجه اشتباهم بشم ناراحت نمیشم. همه پر از اشکال هستند
موفق باشید

nikai

کاربر
2010-10-07
182
1,029
ایران بلوچستان

سلام اقای شاطی زاده عزیز
اقای شاطی زاده اگر یه امتحان کوچلو می کردین بد نبود حداقل می دیدن که ارزش داره یا نه

من قصد توهین و جسارت به کسی را ندارم ولی چیزی که سالها ازش استفاده می کنم نه تنها خودم خیلی از دوستانم هم راضی هستند ازش مطمئنم درسته که کلمه pingیکلمه معمولی هست خیلی از کلمه ها به تنهای معمولی هستند ولی با ترکیب بعضی از کلمات و حروفها معنی خاصی می دن و همچنین کلمه -t که باعث افزایش سرورها میشه

و همچنین اقای نیکوی محترم چون مهندس هستن با ترکیبات هم خیلی وارد هستند مثلا همین قالب وب با ترکیب خیلی از کلمه و گوناگون تشکیل شده به هر حال تصمیم گیرنده شماهاهستین هر جور خواستین و دوست داشتین برخورد کنین

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR

سلام

بهترين نرم افزار براي بهينه کردن سرعت اينترنت هم cFosSpeed هست :

vhripg1.jpg

cFosSpeed 6.11 build 1798 beta (x86-64) | 9.07 MB

cFosSpeed is a network driver, which attaches itself to existing Internet connections. It then optimizes data transfer by means of Traffic Shaping.
Whenever you access the Internet with more than one data stream cFosSpeed can optimize the traffic.
* Improve your Ping for online games
* Keep your internet fast during heavy upload/download
* NEW: Improve mobile Internet
* Reduce audio/video streaming problems
* Improve VoIP speech quality

Highlights
* cFosSpeed prevents one application (e.g. sending email) from choking all others, like telephone calls, chat, etc.
* cFosSpeed keeps your ping times low, so you can play online games and download files simultaneously.
* All important data packets are automatically prioritized over unimportant ones. With the cFosSpeed program and protocol prioritization you can configure your applications ideally and/or add new Programs.
* Real-time analysis of your data: With the new status window you can easily recognize which data streams you are currently transfering.
* cFosSpeed runs with DSL, Cable, WLAN, CDMA2000, UMTS, WCDMA, Modem, ISDN, broadband mobile (2G / 3G).

Features:
Connections:
* Broadband: Cable and DSL
* Narrow band: Modem and ISDN
* Mobile (UMTS, WIMAX, HSDPA, W-CDMA, WCDMA, CDMA, CDMA2000, 3G Mobile, HSCSD)
* Media:
o DSL, PPPoE
o DSL, PPPoA (Vcmux and LLC)
o DSL, PPTP
o VDSL
o Cable
o ISDN
o IP over AAL
o RFC1483/2684 bridged

Routing:
* Router and dial-up connections
* LAN and WLAN
* Router and Bridge-Mode
* VPN
* Multiple connections simultaneously
* Adjustable routes
* Several IP adresses per adapter

Traffic Shaping
* Multi-User version
* TX and RX-Shaping
* L7 Protocol Analysis
* Prioritization of Programs
* RTP/VoIP Detection
* 5 priority queues
* Individual rules with filter language

Options:
* Low-Latency Mode
* Auto-MTU optimization

Extras:
* Online Budgets
* Usage Graph
* Overview of connections
* Skins
* Firewall
* Data and packet logging
* 32-Bit and 64-Bit version
* 12+ languages

Download link:
http://hotfile.com/dl/99333482/2c75d2a/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar.html

Mirror link:
http://uploading.com/files/dcf1247b/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar/

Mirror link:
http://www.enterupload.com/bxby698qjazf/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar.html

Mirror link:
http://www.fileserve.com/file/F7tzVQ8/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar

Mirror link:
http://www.filesonic.com/file/64033453/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar

Mirror link:
http://www.megaupload.com/?d=8DXZ8Q66&f=/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar

Mirror link:
http://skipfile.com/rxaedbr2f18z/cf0sspeed.v6.11.Build.1798.rar.html​

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها

سلام

دوست عزیز با عرض پوزش
راستش من از این چیزها اصلا سر در نمیارم این روش را شما گفتید وچون امتحانش ضرر نداره من خودم تست کردم برای من جواب نداد حتی سرعتم فوق العاده افت کرد
شاید برای شما جواب میده

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR

سلام اقای شاطی زاده عزیز
اقای شاطی زاده اگر یه امتحان کوچلو می کردین بد نبود حداقل می دیدن که ارزش داره یا نه

من قصد توهین و جسارت به کسی را ندارم ولی چیزی که سالها ازش استفاده می کنم نه تنها خودم خیلی از دوستانم هم راضی هستند ازش مطمئنم درسته که کلمه pingیکلمه معمولی هست خیلی از کلمه ها به تنهای معمولی هستند ولی با ترکیب بعضی از کلمات و حروفها معنی خاصی می دن و همچنین کلمه -t که باعث افزایش سرورها میشه

و همچنین اقای نیکوی محترم چون مهندس هستن با ترکیبات هم خیلی وارد هستند مثلا همین قالب وب با ترکیب خیلی از کلمه و گوناگون تشکیل شده به هر حال تصمیم گیرنده شماهاهستین هر جور خواستین و دوست داشتین برخورد کنین

سلام

برادر عزيز اصلا صحبت شما ربطي به تصميم و تصميم گيري و تصميم گيرنده نداره ، اين مطلب کاملا غير علمي و اشتباه هست ، ببينيد اين کل دستور Ping همراه با دستوراتش هست ، کجاي اين نشوته سرعت اينترنت افزايش پيدا ميکنه ؟

Ping.JPG

اين هم چند سايت که در مورد دستورات Ping توضيح دادند ! ولي جايي ننوشته که دستور Ping باعث افزايش سرعت ميشه ...

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با تشکر از آقای شاطی زاده که توضیحات لازم رو دادند.
در مورد عبارت -t من توضیح بدم. شما وقتی بدون -t بزنید فقط سه requet به ip مورد نظر میفرسته. معمولا از Ping خالی فقط برای اینکه ببینن ارتباط وصل هست یا خیر استفاده میشه. اما گاهی میدونن ارتباط وصل هست ولی می خوان ببینن در یک بازه زمانی کیفیت ارسال و دریافت پاکتهای داده به چه شکل هست. و حتی ممکنه فرد قصد داشته باشد در این بازه زمانی با دادن تغییراتی در کامیپوتر میزبان یا هدف به صورت همزمان کیفیت انتقال اطلاعات رو مشاهده و بررسی کند. برای این هدف نیاز دارند که ارسال داده و دریافت داده در 3 خط خلاصه نشه و بلکه به صورت ممتد تا زمان دلخواه ادامه داشته باشه. به این منظور از -t در انتهای دستور ping استفاده میکنند و این باعث میشه که تا زمانی که شما پنجره cmd را باز نگهداردی requst و اطلاعات مربوط به اون ادامه داشته باشه

موفق باشید

بالا