آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پسورد لپ تابesystem Bios فراموش کردم؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

روتانا

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
108
458
ahwaz
بازیابی و برداشتن پسورد بایوس لپ تاپ esystem پسورد اون فراموش کردم الان تا اون روشن کنم از من پسورد می خاد اون را باز کردم و باتری داخل اون را ازاد کردم باز پسورد پاک نشد خواهشن کمک

آخرین ویرایش:

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
پاسخ : کمک ، فوری ، پسورد لپ تابesystem Bios فراموش کردم؟؟؟

سلام دوست عزیز شماره جامبر 13 رو از روی یک و دو در بیار و رو دو و سه بزار و بعد چند لحظه برشگردون صد در صد ج میده موفق باشید.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

هر لپ تاپ فرق میکنه. مدل لپ تاپتون چیه؟ بعضی مدلها با تعویض جا آمپر که دوستمون گفتن درست میشه بعضی با مستر کد و بعضی هیچ راهی جز پروگرام کردن دوباره بایوس ندارید. البته نمایندگی ها همانطور که قبلا گفتم برای بعضی مدلها با ابزاری که در اختیار دارند بدون پروگرام کردن بایوس فقط بایوس رو آنلاک میکنند با روش خودشون

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

هر لپ تاپ فرق میکنه. مدل لپ تاپتون چیه؟ بعضی مدلها با تعویض جا آمپر که دوستمون گفتن درست میشه بعضی با مستر کد و بعضی هیچ راهی جز پروگرام کردن دوباره بایوس ندارید. البته نمایندگی ها همانطور که قبلا گفتم برای بعضی مدلها با ابزاری که در اختیار دارند بدون پروگرام کردن بایوس فقط بایوس رو آنلاک میکنند با روش خودشون
با سلام میشه بگید این جامپرها کجا قرار دارند وابزاری که نمایندگی هادارند چیه که با آن آنلاک می کنند وچطور میشه با مدل دستگاه وسرویس تگ آن مستر کد را پیداکرد خواهشا جواب بدید :smilie_help:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام دوست عزیز شماره جامبر 13 رو از روی یک و دو در بیار و رو دو و سه بزار و بعد چند لحظه برشگردون صد در صد ج میده موفق باشید.
باسلام مهندس جان میشه برام توضیح بدید که این جامبر 13 که می گید کجای لپ تاپ وجود داره کاربرد آنچیست اگرامکان داره یک عکس برام بگذاریدممنونم ازلطفتون ..موفق وپیروز باشید:90000000:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا