آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

وصل شدن صدا بعد از 1 ساعت

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
سلام ممنون میشم اساتید محترم ممنون میشم راهنماییم کنین من یک اسپیکر میکرولب دارم که وقتی وصلش می کنم بعد از 1ساعت یا کمتریا بیشتر صدای اسپیکرمیاد یا اصلا نمیاد من یک بار آیسی رو عوض کردم شد ولیباز این جوری شد یک آیسی دیگه گرفتم باز هم اینجوری راهنماییم کنین چیکار کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
بعد از تعویض ای سی خازنهای اطراف ای سی وخازن کوپلاژ را تست ودر صورت خرابی تعویض کنید ضمنا شماره ای سی امپلی فایر را اعلام کنید تا بهتر راهنمای شوید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
[QUOTE=zendegi11;87391]آیسی کوپلاژ کدامه؟[/QUOTE]

دوست عزیز خازن کوپلاژ نه ای سی کوپلاژ خازن کوپلاژبرای ارتباط طبقه پری امپلیفایر به امپلیفایر استفاده میشود وشما اگر میخواهید طبقه امپلیفایر وای سی ان را تست کنید با ازاد کردن یک پایه خازن وبا نوک پیچ گوشتی با دست به پایه خازن بزنید اگر سالم باشد باید صدای فون داشته باشید تست کنید ونتیجه را اعلام کنید

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
من عکس برد را میگذارم بگین کدامه ممنون میشم
3nsk7iyjc03wiflkbn.jpg

s6codqj1d7pdztgpk3.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
شما ابتدا عیب را محدود کنید سوکت سیم شیلد دار کناری را از جایش در اورید ومدار امپلی فایر را تست کنید اگر جای سوکت رابا دست به نوک پیچ گوشتی به پایه سوکت مماس کنید باید صدای فون را بشنوید در این صورت ای سی ومدار امپلی سالم است بایدعیب را در برد دومی جستجو کنید

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
شرمنده میشه رو عکس نشان بدین متوجه نشدم شرمندم و ممنونم از وقتی که برام میگذارین
منظورتون کدام برده عکس شماره یک یا 2 و کدام سیم

آخرین ویرایش:
  • Like

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
شرمنده میشه رو عکس نشان بدین متوجه نشدم شرمندم و ممنونم از وقتی که برام میگذارین
منظورتون کدام برده عکس شماره یک یا 2 و کدام سیم

سلام
منظور دوست عزیز shomal سیم شیلد در برد شماره 1 ( بردی که آیسی آمپلی فایر بر روی آن قرار دارد ) است .من تو تصویر براتون مشخص کردم.

بر روی تصویر کلیک کنید
viewer.php

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
در سمت راست بردی که روی ان ای سی امپلی فایر وجود دارد یک سیم شیلد طوسی رنگ وجود دارد که از سه سیم تشکیل شده سیم قرمز سیم شاسی سیا رنگ وسیم سفید که معمولا روی فیبر LوRنوشته میشود یعنی ورودی فون شما ابتدا مدار را خوب بشناسید تا بتوانید عیب را تفکیک کنید توصیه میکنم اموزشهای مقدماتی سایت را مطالعه بفرمایید اگر متوجه نشدید بفرمایید تا روی برد علامت بگذارم وبا دیتا شیت ای سی توضیح بدهم

بالا