آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هارد دیسک اکسترنال تقلبی چینی ... دقت کنید که گول نخورید

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
مشاهده فایل‌پیوست 34295
هارد دیسک تقلبی چینی
به نقل از پی‌سی‌آر آنلاین اگرچه این روزها تقریبا اجناس چینی گوشه‌گوشه زندگی ما، علی‌الخصوص زندگی دیجیتال ما را پر کرده‌اند اما هنوز خرید اجناس چینی با تنها مزیت ارزان‌قیمت بودن، چندان نمی‌تواند رضایت خاطر و اطمینان ما را جلب کند. این تجربه‌ایست که یک شهروند روسی با نادیده گرفتن تجربه دیگران و خرید یک هارد درایو ۵۰۰ گیگابایتی چینی به آن دست پیدا کرده است.

خیلی جالبه طرف هرکی هست دستش درد نکند واقعا معرکه هست کف کردم :85000000::85000000:

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
من بانه رفته بودم یارو داشت فلش میفروخت 32 گیگ 10 تومان و 16 گیگ 5 تومن و 4 گیگ گارانتی دار گارانتی ایران 10 تومن که نشون بده چقدر ارزون میفروشه
مشتریا صف بسته بودند چندتا چندتا می خریدند نوبت من رسید گفتم تست کن گفت چجوری؟
گفتم توش آهنگ بریز با زرنگی چند تا آهنگ توش کپی کرد و در آورد و داد بمن و منو هم مسخره کرد و گفت بیا حالا خیالت راحت شد گفتم نه حالا دوباره آهنگارو بازش کن بزار بخونه فلشو به سیستمش وصل کرد و منم کنترل میکردم زود از حافظه کامپیوتری یه آهنگی رو باز کرد گفتم خودتی
گفتم اونو کنسل کن فلشو باز کن از فلش باز کن گفت آقا من بشما نمیفروشم مردم هم که انگار نه انگار با اینکه بهشون گفتم اینا تقلبی هستن هیشگی توجهی نکرد اونجا گفتم حقتونه بخرید

arash3400

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-03-26
163
190
درود
32 هایی که من تست کردم 2 گیگ جا دارند
بعدش روش نرم افزار کپی میکنی میخوای اجرا کنی اررور میزنه
فقط با گارانتی و از جای مطمئن
کیفیت محصولات خیلی اومده پایین 25 تا هارد 500 وسترن خریدم 3 تا 5 ماه خراب شد البته 18 ماه تعویض داره و تعویض کردم ولی اطلاعات دی وی ار پرید
هاردای قدیم الان تو سرور چندین ساله 24 ساعت کار میکنه...

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
چشم بادومیای عوضیرو میبینی سر منم با یه فلش 4 و یه 32 کلاه گذاشتن تو بانه حالا هم تو چین دارن بهم میخندن

با سلام 100درصد فلش هایی که در کنار خیابان در بانه به صورت دست فروشی به فروش میرسند هم تقلبی میباشند از همکاران عزیز خودم خواهشمندم از خرید اینگونه فلش ها اجتناب کنند تا خاطره بدی از خرید در بانه نداشته باشند. زرنگ باشید و آگاه تا به قول خودتان چشم بادومیای عوضی به ما نخندند و از دوستان و همکاران عزیز سایت خواهشمندم در این موارد اطلاعاتتان را به اشتراک بگذارید و دیدگاهتان به مجموعه همکاران سایت مثل یک خانواده باشد و دست به دست هم بدهیم تا دیگران مثل چشم بادومیای عوضی به ریش ما نخندند مثلا ما از الکترونیک سررشته داریم ولی فلش تقلبی میخریم چرا. ضمنا از دوستان خواهشمندم عکس قطعات تقلبی و اصلی را در کنار هم و با توضیحات از نظر وجه تمایز آنها بایکدیگر را در سایت بگذارند این کار تاحدودی باعث میشود که تاجری که از چین آشغال خرید میکند متوجه میشود که جنس خراب بیخ ریش خودش است و دوستان سایت خرید این گونه قطعات را تحریم کنند به هر حال این راه کار به سود تعمیر کار میباشد بنده خودم خیلی ضرر جنس تقلبی داده ام دوستان هم مثل من حالا نظر دوستان و راه حل های آنها را هم با جان و دل نظاره گر خواهیم شد منتظر نظرات دوستان هستیم . شاید این راه کار مفید واقع شود و بازار الکترونیک کشورمان از این حالت بی اعتمادی مشتری به تعمیرکار و تعمیرکار به قطعه فروش و در مرحله آخر دادن ضرر های هنگفت تعمیرکار به خاط خرید قطعه تقلبی حالا با این اوصاف صورت مسئله تغییر نمود چرا و چگونه کلیه تعمیرکارانی که ضرر جنس تقلبی را داده اند به نحوی جیب های آن تاجر هم وطنمان را پر کرده اند که در خیابانهای شانگهای و پاساژهای پکن در به در دنبال جنس های آشغال میگردند که ارزان بخرند بنده و شمای تعمیرکار باید تاوان بی وجدانی و زیاده خواهی و منفعت طلبی آنها را بدهیم دوستان بنده شغل تعمیرکار ی را به صورت تفریح و سرگرمی انجام میدهم و شغل من چیز دیگری است بنده جهت ماموریت کاری سه ماه و نیم در یکی از شهرهای چین بودم حتی آنها اجناسی را تولید میکنند که بالاتر از استانداردهای اتحادیه اروپا و به کشورهای زیر مجموعه آن اتحادیه و آمریکا و استرالیا و غیره صادر میکنند این موضوع حاکی از آن است که محصولات چینی درجه یک هم دارد ولی تاجران ما بارها خودم به عینه دیدم که همراه با مترجمشان و بازاریابشان چگونه باعث شده اند که تعمیرکاران کشورمان باید مات و مبهوت و سردرگم بشوند و پس از چندین ساعت کار طاقت فرسا و علاف شدن و دادن ضرر تازه متوجه دسته گل به آب دادن تاجر هم وطنمان میشوند دوستان عزیز بیایید دست به دست هم بدهیم و چاره ای در این باره بیندیشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا