آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

جدیدترین و کاملترین" کرک" برای آنتی ویروس ESET Smart Security 4.2.71.2

kidamen

کاربر
2009-10-04
54
311
سلام به همگی شما دوستان عزیز :

امروز بنده در همین انجمن و در تاپیک ( کرک کامل nod32 ورژن4 ) پستی رو تحت عنوان ( کاملترین و عالی ترین کرک برای ESET smart security ورژن 4 ) ایجاد کردم که بخوبی هم کار میکنه . خود من قریب به 1 ساله که به لطف همین کرک ، از نسخه های مختلف ورژن 4 این آنتی ویروس قوی استفاده میکنم و در بیش از 25 تا سیستم دیگه هم اونو بکار گرفتم که همشون هم تا حالا بدون هیچ نقص و مشکلی دارن کار میکنن و کاربرانش از اون راضی هستن و دوستانی که آنتی ویروس خودشون رو به این نسخه
4.2.71.2 ارتقاء نمیدن ، همچنان میتونند از همون کرک در اون پست استفاده کنند .

اما از اونجایی که کمپانی ESET هم بیکار ننشسته تا بیش از این متحمل ضرر و زیان بشه ، با ارائه نسخه های جدیدتر از محصولاتش ، اقدام به رفع این نقیصه کرده و در آخرین ورژن از این برنامه یعنی ورژن 4.2.71.2 ESET smart security ظاهرا" این کرک رو پشت سر گذاشته .

بنابراین اینجا قصد دارم برای اون دسته از عزیزانی که از این نسخهء جدید استفاده میکنن ، جدیدترین و کاملترین روش کرک رو بطور کامل توضیح بدم :

قبل از هر کاری لازمه که آنتی ویروس ESET Smart Security 4.2.71.2 و فایل کرک رو داشته باشید :

دانلود
ESET Smart Security 4.2.71.2 از اینجا

دانلود فایل کرک از اینجا

در مرحلهء بعدی ، ابتدا حالتهای ذکر شده رو بخونید و ببینید شرایط شما شامل کدوم یک از این حالتها میشه . بعد مطابق با همون دستورالعملها صرفا" بند به بند اقدام کنید....

حالت اول : هنوز این آنتی ویروس روی سیستم شما نصب نیست و تازه قصد دارید نصبش کنید

1- برنامه کرک PureFix رو اجرا کنید و روی گزینه Enable کلیک کنید .

2- آنتی ویروس رو نصب کنید .

3- کامپیوتر رو ریستارت کنید .
××××××××××××××××××××
حالت دوم : قبلا"(و در حال حاضر) این نسخه آنتی ویروس رو نصب کرده اید

1- کامپیوتر رو ریستارت کرده و در حالت Safe Mode سیستم رو بالا بیارید .

2-
برنامه کرک PureFix رو اجرا کنید و روی گزینه Enable کلیک کنید .

3-
کامپیوتر رو ریستارت کنید .
×××××××××××××××××××

بعد از اجرای هر یک از این حالتها ، آنتی ویروس شما بخوبی کرک شده و از حالت Trial و 30 روزه خارج میشه و اگه از منوی برنامه ، به قسمت About مراجعه کنید عبارت Licensed رو خواهید دید .

نکته :

اگه به هر دلیلی خواستید آنتی ویروس رو از کامپیوترتون Uninstall کنید ، این کارها رو انجام بدید :

1-
برنامه کرک PureFix رو اجرا کنید و روی گزینه Disable کلیک کنید .
2- آنتی ویروس رو حذف کنید .

اگه خواستید کرک رو غیر فعال کنید ، این کارها رو انجام بدید :

1-
کامپیوتر رو ریستارت کرده و در حالت Safe Mode سیستم رو بالا بیارید .
2-
برنامه کرک PureFix رو اجرا کنید و روی گزینه Disable کلیک کنید .
3-
کامپیوتر رو ریستارت کنید .

-----------------------------------------------------
موفق و سربلند باشید... تشکر یادتون نره !

بالا