آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی برای افزایش سرعت آپلود

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام
من اینترنت ADSL 512 دارم که دانلود ان مشکلی ندارد منتهی آپلود که میکنم سرعت
آپلود فایل ها بیشتر از 4 کیلوبایت بر ثانیه نمیرود ! در قسمت تنظیمات هم چیزی در
مورد گزینه اپلود یا دانلود وجود نداشت . خواهشمندم اگر از دوستان کسی راهی برای
رفع این مشکل دارد بنده را راهنمایی فرماید . مودم TP-LINk 8811 . در ضمن با دو مودم
دیگر و یک سیستم دیگر هم تست کرده ام تفاوتی نداشته است !
با تشکر:icon26:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
سلام
رفع این مشکل دارد بنده را راهنمایی فرماید . مودم TP-LINk 8811 . در ضمن با دو مودم
به نام خدا

سلام دوست خوبم. بنده قبلا adsl داشتم و در تعرفه های آنها سرعت دانلود و آپلود متفاوت بود.
شما ببینید در تعرفه سرعت آپلود را چقدر زده؟ فکر میکنم اشکال از مرکز خدمات باشد. با آنها تماس بگیرید.
در ضمن آیا سرعت در این سایت کم است و یا کلا اینطور است؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام
با سلام :
دوست عزيز همونطور كه از نام adsl پيداست در اين روش >> ترانزيت اطلاعات آسيمتريك به مفهوم سرعت ارسال و دريافت مساوي نيست و تنظيمات سرعت بيت ريد بيشتر و موثرتر به عهده شركتي هست كه اين خدمات را براي شما پشتيباني ميكند >> شما ميتونيد با شركت واگذار كننده مطرح نماييد اگه بخواهند براتون تسهيلاتي قايل خواهند شد .
ساير تنظيمات نرم افزاري از سيستم شخصي كه معمولا توصيه ميكنند تا حدودي و خيلي محدود در ارسال و دريافت اطلاعات تاثير گذار خواهد بود كه چشمگير نيست .
موفق باشيد .

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
باعرض سلام
جناب رجبي من فكر ميكنم كل شبكه ايران مشگل سرعت دارد .
چه دانلود وچه اپلود من از مخابرات گرفتم . خيلي مشگل دارم يكسال پيش هم از يگ شركت خصوصي گرفته بودم .تاثير چشم گيري ندارد

با سپاس

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام
با تشکر از همگی بابت راهنمایی
خدمت جناب صابری عرض کنم که در همه سایتها به همین منوال است و مانند دوستی که در آخر فرمودند از مخابرات سرویس گرفتم .
در مورد دانلود سرعت بسیارمتغیر است که از 1 کیلو تا 150 کیلو بر ثانیه میرود که با مرورگر ها این سرعت نهایت حدود 20 است اما با
نرم افزارهای مدیریت دانلود متوسط دانلود 70 تا 80 کیلوبرثانیه است ! اما آپلود گاهی فقط در لحظه استارت تا 20 کیلو میرود و مجدد بر میگردد زیر 4!
و دیگر از آن بالا تر نمیرود . جالب اینجاست که همین 4 هم که مینویسد نیست چون مثلا یک فایل 200 کیلوبایتی که باید حدود 50 ثانیه طول
بکشد نزدیک 3 دقیقه یا بیشتر طول میکشد که حسابی کلافه شدم . بعد از تعطیلات که فکر کنم شنبه باشد با مرکز سرویس دهنده مطرح
خواهم کرد تا دقیقا مشخص شود مشکل از چیست . اما یکی از دوستان میگفت باید حداقل همان 20 باشد نه کمتر !!!

بالا