آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمایی موتور 12 ولتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
238
566
با سلام و خسته نباشید خدمت شما

من یک موتور الکتریکی دارم که بزرگ است و با ولتاژ 12 ولت کار می کند با آداپتور گذاشتم کار نمی کند به پاور کامپیوتر وصل کردم خیلی سریع داغ می شود معلوم است که آمپر زیاد است می خواست یک راهنمایی فرمایید که چگونه می توان به وسیله پاور کامپیوتر بدون اینکه داغ شود از آن استفاده کنم آیا باید مقاومت یا خازنی سر راهش قرار دهم اگر این طور است لطف کنید مقدار آن را نیز بفرمایید .

با تشکر

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
238
566

من یک موتور الکتریکی دارم که بزرگ است و با ولتاژ 12 ولت کار می کند با آداپتور گذاشتم کار نمی کند به پاور کامپیوتر وصل کردم خیلی سریع داغ می شود معلوم است که آمپر زیاد است می خواست یک راهنمایی فرمایید که چگونه می توان به وسیله پاور کامپیوتر بدون اینکه داغ شود از آن استفاده کنم آیا باید مقاومت یا خازنی سر راهش قرار دهم اگر این طور است لطف کنید مقدار آن را نیز بفرمایید .

با تشکر​

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,721

با تشکر​

با درود ////دوست گرامی موتور شما موتور چیه اگر از موتورهای رادیو ضبط باشد باید با ادابتور کار کند مگر اینکه ایراد داشته باشد یا بوشهای دوسر روتور سفت شده باشند در صورتی که موتور ایراد نداشته باشد و بیش از توان از ان کار نکشید نباید داغ کند البته در صورتی که ولتاژ کار ان 12 باشد ////پیروز باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550

با تشکر​
سلام :
باید مشخصات کامل موتور را {در صورت امکان همراه عکس } بزارید .
ممکن هست موتور شما از نوع PMW یا ..... هر نوع کنترلی باشه که با ولتاژ DC داغ میکند .
محل کاربرد ان نیز بزارید .
موفق باشید .

poya68

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-22
238
566
با سلام دوباره نمی دونم من اجازه فایل پیوست را ندارم که بتوانم در سایت عکس را اپلود کنم عضو هم هستم ولی نمی دونم نمی شه
این موتوری که خریدم فروشنده گفت با ولتاژ 12 ولت کار می کنه و اطلاعات دقیقی ازش ندارم اسم موتور جانسون است فکر کنم برای سوراخ کاری و دور بالا می باشد درون آن نیز از سیم پیچ های ضخیمی استفاده شده است فکر می کنم موتور برای مخلوط کن باشد.
حالا نمی دونم باید چه کار کنم

• Like

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام دوباره نمی دونم من اجازه فایل پیوست را ندارم که بتوانم در سایت عکس را اپلود کنم عضو هم هستم ولی نمی دونم نمی شه
این موتوری که خریدم فروشنده گفت با ولتاژ 12 ولت کار می کنه و اطلاعات دقیقی ازش ندارم اسم موتور جانسون است فکر کنم برای سوراخ کاری و دور بالا می باشد درون آن نیز از سیم پیچ های ضخیمی استفاده شده است فکر می کنم موتور برای مخلوط کن باشد.
حالا نمی دونم باید چه کار کنم
سلام :
میتونید نوشته های روی اتیکت موتور را اینجا بزارید {تایپ کنید } .
یک عکسی از موتور {نوشته ها کاتالوگ یا اتیکتش مشخص بشه } بگیرید در یکی از سایت هایی که مجانی اکانت میده { اپلود سنترها } عکس خود را اپلود و لینک انرا اینجا بزارید .
برای استفاده از تمامی امکانات سایت با پرداخت حق عضویت {اشتراک سالانه } باید کاربر رسمی سایت باشید قوانین استفاده از سایت را مطالعه کنید .
موفق باشید .

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا