آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل سیاه بودن و گاهی اوقات لرزش صفحه نمایش پس از روشن شدن لپ تاپ توشیبا

mhtz2005

کاربر
2010-05-21
3
5
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز:من یک لپتاپ توشیبا دارم که پس از هربار روشن شدن بایدبه مدت 5 دقیقه صبر کنم که ال سی دی روشن بشه و گاهی اوقات روشن میشه وحدود چند ثانیه لرزش داره بعد خوب میشه و گاهی اوقات وسط کار کردن یهو قفل میکنه ودوباره صفحه می لرزه اگه کمکم کنین ممنون میشم.

armin11

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2010-10-04
248
1,366
آخر دنیا
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
میشه بگید ایا ضربه خورده یا نه و چه مدتی است که از ان استفاده میکنید

mhtz2005

کاربر
2010-05-21
3
5
من حدود 4 ساله که ازش استفاده میکنم وهیچگونه ضربه ای هم نخورده من حدود چند ماه پیش یه خازن 16ولت 39 میکرو که روی برد کنار محل اتصال باتری هستش رو عوض کردم البته بجاش خازن 16 ولت 33 میکرو جا زدم خوب شد ولی دوباره همونجوری شده

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,120
تهران
با سلام دوست عزیز خازنهای تغذیه را تعویض کنید و برد را شستشو دهید و اسی های ان را از نو لحیم کاری کنید . و اگر با اداپتور تغذیه میشود احتمالا ادپتور مشکل پیدا کرده است . با ادپتور دیگری امتحان کنید .

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز:من یک لپتاپ توشیبا دارم که پس از هربار روشن شدن بایدبه مدت 5 دقیقه صبر کنم که ال سی دی روشن بشه و گاهی اوقات روشن میشه وحدود چند ثانیه لرزش داره بعد خوب میشه و گاهی اوقات وسط کار کردن یهو قفل میکنه ودوباره صفحه می لرزه اگه کمکم کنین ممنون میشم.
سلام
همانطور که دوست عزیزمون هم اشاره کردند ایراد از خرابی خازن الکترولتی هست که ابتدا باید در قسمت تغذیه خازن های انرا تعویض کنید و حتی به حالت فیزیکی خازن ها هم نگاه کنید که تغییر شکل و رنگ نداده باشد و خازن های مشکوک را تعویض کنید

mhtz2005

کاربر
2010-05-21
3
5
با سلام مجدد وتشکر فراوان از شما دوستان گرامی قسمت منبع تغذیه یک خازن 16v 39ufبیشتر نداره که عوض کردم بجاش 16v 33uf گذاشتم اول خوب شد ولی پس از مدتی دوباره دچار همین مشکل شد

dpa

کاربر
2010-10-02
7
8
با سلام خدمت دوستان
من یک لپ تاپ ایمیشن دارم که گای صفحه اش روشن نمیشه و گاهی با با کلید fn+f6 را با هم فشار می دهم روشن میشه و وقتی بالا تصویر لرزش داره . بعد وقتی از کارت گرافیک اش خروجی برای مانیتور می گیرم این لرزش روی مانیتور ایجاد نمیشه

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام مجدد وتشکر فراوان از شما دوستان گرامی قسمت منبع تغذیه یک خازن 16v 39ufبیشتر نداره که عوض کردم بجاش 16v 33uf گذاشتم اول خوب شد ولی پس از مدتی دوباره دچار همین مشکل شد

سلام شما خازن 16ولت 47 میکرو استفاده کنید فقط توجه داشته باشید از خازن 105 درجه استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
با سلام
منم یه dell 1564 دارم که تصویزش پرش داره / درایورش هم نصبه و فن سی پی یو تمیز / تازه گرفتم
راهنمایی کنین

بالا