آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی براي چگونگي افزايش برد فلزياب Whites XLT Spectrum E-Series

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
:busted_red:عرض ادب وسلام
در همین جا به همه دوستان اخطار می کنم در خرید وفروش فلزیاب دقت کنید کهکلاه سرتون نره
در ضمن این صفایی در چندین سایت اسمهای دیگهای داره
ودستگاههاشم تست در خاک نداره
در این جا ازمدیران محترم خواهش می کنم فکری به حال این بخش بکنن
دوستان نذارید پولهای که با زحمت به دست اوردین دست یه عده ادم ---------------------بیافته
خواهشا پیام خصوصی ها را هم کنترل کنین

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
با سلام dede عزیز نمیدونم منظورت من بودم... من صفایی نیستم.. اما چون ازم پرسیده بودن منم جوابشونو میدادم و تاکید میکردم که تست خاکرو ازش بگیرن.... در ضمن چون خودت ندیدی دلیل نمیشه که بگی وجود نداره... و یه نکته:گمان نکنم صفایی نیاز به چند اسمه بودن داشته باشه چون خیلی مشتری داره و در حد خودش شناخته شدس...

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با سلام به دوستان در مورد آقای صفایی باید عرض کنم که دستگاههایی که میسازه حرف نداره من خودم تو خاک تستشون کردم قشنگ جواب میده تو هوا و تو خاک خیلی فرقی نداره دستگاههاش قابل اطمینانه

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
نه دوست عزیز منظورم جنابعالی نبود
من چند وقت پیش تجربها ی داشتم که مطرح کردن اون وصلاح نمیدونم
نمی خواستم دوستان سرشون کلاه بره
قصد نصیحت بود نه چیز دیه
جدا وخالصانه به این انجمن علاقه دارم نمی خوام کلاه سرشون بره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: esna88

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
OK، DEDE مگه قصد من غیره اینه قبلآ سر خودمم خیلی کلاه رفته و نمیخوام ملتی که با هزار زحمت پول در میارن برن از نمیدونم تیوا 3 میلیون بدن و دستگاهی بخرن که به غیر لوله فاضلاب هیچی پیدا نمیکنه.. کسانی هستن که تو اینهمه بی پولی و گرفتاری بزور کارگری و قرض و قوله پول جمع میکنن و میریزن تو جیبه یه عده شیطان صفت تا شاید به ارزوشون برسن... حالا یا صفایی یا هر کی دیگه وقتی میخرید فقط و فقط تست خاک واسه طلا و مس یه دستگاه خوب هم یه تیکه مس 20*20 رو باید تو 120-150 رو هوا بگیره و مس 50*50 ر باید بتونه تو 230-270 بگیره....لورنز 5 با دیسک 45 دوبل مس 20*20تو 150-160 میگیره..تست واسه استیلو کلآ واسه برد نهاییش استفاده کنید استیل 50*50 رو حداقل باید تو 250 و حداکثر تو الی ماشالله بگیره..اگر هم دستگاهی خواستید بخرید اگه تست خاک براش وجود نداشت همین تستهای هواییرو بگیرید بعد از پشت یه سنگ بزرگ یا از پشت دیوار ضخیم تستش کنید یکم کاهش برد داشته باشه اشکولی نداره هنگام تست سنس یا تریشولد رو تو نهایت استانه قرار میدن که خودبخود یه بوقای ریزی میزنه که این به درد نمیخوره باید تو حالت پایدار قرار بدبد و تست بگیرید تو سایت جلیلی یه فیلمی از دستگاهش گذاشته که یه سینی استیلو با لوپ 1*1 تست میکنه و اونقد حساسیتنشو برده بالا که اگه خوب دقت کنید دستگاهش وقتی به سینی نزدیک نمیشه هم بعضآ بوق میزنه که این بدرد من و شما نوخوره چون وقتی رو اون حالت قرار بدین دیگه نمیتونین کویلو تکونش بدین که حالا من این متراژارو کلی زدم که اگه از این گفته شده ها هم بیتر بزنه که عالیه عالیه/

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
در ضمن dede جان اینقضیه فلزیابی طوریه که همین حالاش هم سر امثال من و شما کلاه میزارن/./لطف کنی و تجربیاتتو و بعضآ یه کوچولو افشاگریاتو در اختیار کاربران قرار بدی اشکالی وجود نداره..پنهان واقعیت اشکال بزرگیه...شاید همین تجربه من و شما دیگرانرو از تله ها اگاه و منحرف کنه/./.

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
OK، DEDE مگه قصد من غیره اینه قبلآ سر خودمم خیلی کلاه رفته و نمیخوام ملتی که با هزار زحمت پول در میارن برن از نمیدونم تیوا 3 میلیون بدن و دستگاهی بخرن که به غیر لوله فاضلاب هیچی پیدا نمیکنه.. کسانی هستن که تو اینهمه بی پولی و گرفتاری بزور کارگری و قرض و قوله پول جمع میکنن و میریزن تو جیبه یه عده شیطان صفت تا شاید به ارزوشون برسن... حالا یا صفایی یا هر کی دیگه وقتی میخرید فقط و فقط تست خاک واسه طلا و مس یه دستگاه خوب هم یه تیکه مس 20*20 رو باید تو 120-150 رو هوا بگیره و مس 50*50 ر باید بتونه تو 230-270 بگیره....لورنز 5 با دیسک 45 دوبل مس 20*20تو 150-160 میگیره..تست واسه استیلو کلآ واسه برد نهاییش استفاده کنید استیل 50*50 رو حداقل باید تو 250 و حداکثر تو الی ماشالله بگیره..اگر هم دستگاهی خواستید بخرید اگه تست خاک براش وجود نداشت همین تستهای هواییرو بگیرید بعد از پشت یه سنگ بزرگ یا از پشت دیوار ضخیم تستش کنید یکم کاهش برد داشته باشه اشکولی نداره هنگام تست سنس یا تریشولد رو تو نهایت استانه قرار میدن که خودبخود یه بوقای ریزی میزنه که این به درد نمیخوره باید تو حالت پایدار قرار بدبد و تست بگیرید تو سایت جلیلی یه فیلمی از دستگاهش گذاشته که یه سینی استیلو با لوپ 1*1 تست میکنه و اونقد حساسیتنشو برده بالا که اگه خوب دقت کنید دستگاهش وقتی به سینی نزدیک نمیشه هم بعضآ بوق میزنه که این بدرد من و شما نوخوره چون وقتی رو اون حالت قرار بدین دیگه نمیتونین کویلو تکونش بدین که حالا من این متراژارو کلی زدم که اگه از این گفته شده ها هم بیتر بزنه که عالیه عالیه/

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
قیقتا علاقهای به جر وبحث ندارم
سرم هم کلاه نرفته
نمیدونم شما چرا انقدر بحث وکش میدین
یه عده عضو سایت شدن که تبلیغات بکنن
بنده هم از مریدان سایت
زورم اومد تو پیغام وپسغام ادرس اقای صفایی رو تو ازاد شهر میدن
خواهشا بحث وکش ندین

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
چه زود رنج!!! اقا کی خواست کش بده فقط قضیه تبادل نظر بود...منم دیگه حرفی نمیزنم تا کشش پاره نشه/

بالا