آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی براي چگونگي افزايش برد فلزياب Whites XLT Spectrum E-Series

خداداد

کاربر
2008-02-11
6
6
لطفا در مورد تنظیمات whites xlt spectrum e-series من را راهنمایی کنید و چگونه برد آن را زیادتر کنم اطلاعات کاملی را میخواهم لطفا کمک کنید .
با تشکر

خداداد

کاربر
2008-02-11
6
6
سلام

من از فلزياب ها چيزي نميدونم ، ولي ببين اين راهنما به دردت ميخوره ........

با تشکر دوست عزیز
راهنمای فارسی رو می خواستم اگه از دوستان با این دستگاه کار کردن طریقه تنظیم کردنش را هم بگه

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با تشکر دوست عزیز
راهنمای فارسی رو می خواستم اگه از دوستان با این دستگاه کار کردن طریقه تنظیم کردنش را هم بگه
سلام دوست عزیز
مشکلت چیه ؟من با دستگاهای وایتس کار کردم .مشکلت رو بگو تا انشا الله ردیفش کنم

خداداد

کاربر
2008-02-11
6
6
سلام دوست عزیز
مشکلت چیه ؟من با دستگاهای وایتس کار کردم .مشکلت رو بگو تا انشا الله ردیفش کنم
با تشکر از شما
1- برد این دستگاه حداکثر چند متر عمق و شعاع را نشون میده ؟
2- بهترین تنظیماتش چطوریه؟
3- چطوری تنظیمات کارخانه میشه؟
4- ایا بردش بستگی به کویل داره چون تو سایتش گفته داره گفته 38 سانتی کویل 6متر عمق ؟
5- ایا وسیله خوبی است و دارای تفکیک فلزات است؟

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با تشکر از شما
1- برد این دستگاه حداکثر چند متر عمق و شعاع را نشون میده ؟
2- بهترین تنظیماتش چطوریه؟
3- چطوری تنظیمات کارخانه میشه؟
4- ایا بردش بستگی به کویل داره چون تو سایتش گفته داره گفته 38 سانتی کویل 6متر عمق ؟
5- ایا وسیله خوبی است و دارای تفکیک فلزات است؟
1.حداکثر برد این دستگاه 80س.م تا 1متر هستش.نگاه به این نکنید که یک سینی بزرگ رو شاید بیرون از خاک 1.50 بزنه توی خاک حداکثر 1متر برای یک جنس بزرگ
2.منوی این دستگاه گزینه های زیادی داره که شما گزینه ها رو بزارید تا خدمتتون عرض کنم.ولی به طور کلی حساسیت دستگاه و عمق کاووش اون به :ac sesivity ,dc sensiviti ,gain,و یه سری دیگه گزینه ها بستگی داره
3.تنضیمات کارخانه به شکلیه که اگه روی تنضیمات اولیه چیزیی سیو نشه با خاموش روشن شدن و در آوردن باطری به حال اولیه برمیگرده
4.با کویل 40 سانتیمتری حداکثر 1.50 برای یک جنس بزرگ زیر خاک میزنه.این دستگاه ها سطح یاب هستن و برای جمع آوری فلزات ریز در سطح زمین تا 40س م اسفاده میشن .ناراحت نشید که می گم اما اگه به عنوان دستگاه عمق زن خریدید اسیر کلاه برداری شدید .چون این عمق 6 متر که می فرمایید حتی دستگاه های سری x5,x6 لورنز هم نمی تونن بزنن چه برسه به این دستگاه های سطح یاب .این دستگا ها برای سرگرمیه
5.برای سطح وسیله خوبیه تا عمق 40 سانتیمتری و به تفکیک اون هم میشه در همین 40س م تا 80% اعتماد کرد
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
موفق باشید
meysam

خداداد

کاربر
2008-02-11
6
6
1.حداکثر برد این دستگاه 80س.م تا 1متر هستش.نگاه به این نکنید که یک سینی بزرگ رو شاید بیرون از خاک 1.50 بزنه توی خاک حداکثر 1متر برای یک جنس بزرگ
2.منوی این دستگاه گزینه های زیادی داره که شما گزینه ها رو بزارید تا خدمتتون عرض کنم.ولی به طور کلی حساسیت دستگاه و عمق کاووش اون به :ac sesivity ,dc sensiviti ,gain,و یه سری دیگه گزینه ها بستگی داره
3.تنضیمات کارخانه به شکلیه که اگه روی تنضیمات اولیه چیزیی سیو نشه با خاموش روشن شدن و در آوردن باطری به حال اولیه برمیگرده
4.با کویل 40 سانتیمتری حداکثر 1.50 برای یک جنس بزرگ زیر خاک میزنه.این دستگاه ها سطح یاب هستن و برای جمع آوری فلزات ریز در سطح زمین تا 40س م اسفاده میشن .ناراحت نشید که می گم اما اگه به عنوان دستگاه عمق زن خریدید اسیر کلاه برداری شدید .چون این عمق 6 متر که می فرمایید حتی دستگاه های سری x5,x6 لورنز هم نمی تونن بزنن چه برسه به این دستگاه های سطح یاب .این دستگا ها برای سرگرمیه
5.برای سطح وسیله خوبیه تا عمق 40 سانتیمتری و به تفکیک اون هم میشه در همین 40س م تا 80% اعتماد کرد
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
موفق باشید
meysam
ایا نمیشه بردش بالا برد و یک دستگاه خوب برای عمق 7 متر میشه معرفی کنید که سرکاری نباشه و دارای تفکیک فلزات باشه و نشون بده در چه عمقی فلز است

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
ایا نمیشه بردش بالا برد و یک دستگاه خوب برای عمق 7 متر میشه معرفی کنید که سرکاری نباشه و دارای تفکیک فلزات باشه و نشون بده در چه عمقی فلز است
خیر این دستگاه ها برد محدودی دارن و نهایت برد اونها همینه که هست
پیشنهاد من به شما لورنز x6 که هم صوتی هم تصویری که با سیستم تصویریش تا عمق بالایی رو میزنه فقط باید مواظب باشید که جنس اصل رو دریافت کنید
موفق باشید

money80

کاربر
2008-02-05
1
1
آقا میسم خواهش می کنم کمکم کنید در مورد لورنز x6 می خواستم ببینم تصویریش چگونه باهاش کار کنم اگه میشه شمارتونو برام بفرستید ازتون کمک میخواستم .با سپاس فراوان

30r1

کاربر
2010-12-27
5
16
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی :»
بنده حدوده دو سال در تمامی سایتهای ایرانی و خارجی و همچنین کمک یکی از فامیل در سوئد که برایم نقشه ارسال میکردند متوجه چند امر در ساخت مدارات فلزیاب شده ام و آن هم اینکه کلیه مدارات موجود در بازار و سایتها در بهتری وضعیت حدود 1.5 متر را میزنند و کلیه دستگاهها در محیط مرطوب بردشان 20% افزایش می یابد و بسته به اندازه لوپ استفاده شده برای اجسام کوچک و بزرگ و همچنین بردشام متفاوت میباشند . بنده به شخصه مداری را طراحی کرده ام که قابلیت تفکیک و همچنین بردی تا حدود 2 متر و دارای LCD 4*20 و 100% کار کرد و قیمت تمام شده تا تاریخ 10/1/1390 200000 تومان خرج برداشته

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا