آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

حل مشکل نصب نشدن آنتی ویروس

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام تا حالا شده که خواسته باشید روی کامپیوترتون آنتی ویروس نصب کنید و نصب نشده باشه یا این که از ویروس کاظم قیز به آس اومده باشید . فقط کافی این آنتی ویروس رو یک بار اجرا کنید.
با بای

پیوست‌ها

kami_in2000

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-02-04
558
2,880
QOM
با سلام دوست عزیز فایل بالا خودش ویروسی است ، آنتی ویروس من اجازه ی نصب نمیدهد .

به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم اول با یک آنتی ویروس آپدیت شده تست کنند بعد نصب کنند !

با تشکر.

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
با سلام دوست عزیز فایل بالا خودش ویروسی است ، آنتی ویروس من اجازه ی نصب نمیدهد .

به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم اول با یک آنتی ویروس آپدیت شده تست کنند بعد نصب کنند !

با تشکر.
دوست عزیز این آنتی ویروس از سایت سازنده ویروس دانلود شده و طبق گفته شما دوباره جهت اطمینان با دو انتی ویروس تست کردم و مشکلی نداشتف احتمالاً سیستمتان ویروسی میباشد و انتی ویروستان از کار افتاده است ولی آپدیت میباشد .اما به همه دوستان اطمینان میدهم که این فایل هیچگونه موردی ندارد.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
دوست عزیز این آنتی ویروس از سایت سازنده ویروس دانلود شده و طبق گفته شما دوباره جهت اطمینان با دو انتی ویروس تست کردم و مشکلی نداشتف احتمالاً سیستمتان ویروسی میباشد و انتی ویروستان از کار افتاده است ولی آپدیت میباشد .اما به همه دوستان اطمینان میدهم که این فایل هیچگونه موردی ندارد.

سلام

فايل ضميمه شده مشکلي نداره و قابل استفاده هست .

موفق باشيد .

بالا