آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اخبار: همکاری با انجمن

PULSE2

کاربر vip
کاربر
2015-05-18
20
11
باعرض سلام و خسته نباشيد بنده نيز در قسمت صوت و تعمير امپ در خدمت دوستان هستم .پيشاپيش سال نو مبارك سال خوبي براي همه مردم ايران ارزو دارم

pejman1368

کاربر vip
کاربر
2015-09-01
89
131
سلام چند سال هست که دارم فایل میفرستیم ولی غیب میشه بعد کسی دیگه همان فایل را گزاشته به اسم خودش شما یک قول به ما دادید ولی انجام ندادی از شما گله دارم باهم دیگه راجب بیوند زدن باور با هم صوبت کردیم و.....

مهدی فتوت

کاربر
2023-03-20
2
2
سلام خدمت شما بزرگ وار میشه در حق بنده یک لطفی بکنید یک فایل اپدیت ستاب باکس me-885b رو برام از ایمیل ارسال کنید بخدا لازم دارم ممنون میشم ارسال کنید پولی ندارم بدم ممنون میشم ارسال کنید عید هم هست امشب این لطف رو در حق من بکنید

آخرین ویرایش:

مهدی فتوت

کاربر
2023-03-20
2
2
سلام خدمت شما بزرگ وار میشه در حق بنده یک لطفی بکنید یک فایل اپدیت ستاب باکس me-885b رو برام از ایمیل ارسال کنید بخدا لازم دارم ممنون میشم ارسال کنید پولی ندارم بدم ممنون میشم ارسال کنید عید هم هست امشب این لطف رو در حق من بکنید تور خدا بفرستید

Alirezatorfi

کاربر vip
vip
کاربر
2020-04-11
17
21
33
خوزستان
سلام
من مولتی مترمو باز کردم پین های سلکتورش جداشدن الان نمیدونم جاشون کجا بود راهنمایی میکنید؟مولتی مترمYAXUN YX9205A+ هست

فکر نکنم اینجا جاش باشه با این وجود خدمت شمامتأسفانه نتوانستم عکس بارگذاری کنم پس توضیح میدم خدمتتان
از سمت چپ شماره هایی رو که نوشتم باید ورق داشته باشند,2,4,6,7,9,10,13

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jjn
بالا