آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: ساخت فازمتر القایی مدل چینی

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام و درود به دوستان گل انجمن
÷دوستان یک فاز متر القایی گرفتم برای مشخص کردن جای لوله های برق که سیم کشی شده لای دیوار که 5 تا ده سانت عمق دارند لول که ازمایش کردم نشد برد کمی داشت ولی با کمی تعقیرات بردش را زیاد کردم .
[hide]اول جای انتن حسگر چند دور سیم مسی دور لوله خودکار پیچیدم بردش بیشتر شد ولی عمق کار من بیشتر بود.بعد با کمی تعقیر در مدار تونستم به نتیجه برسم تنها با سری کردن یک مقاومت اهم بالا با مقامت R1 که میتوان با قرار دادن کلید هر موقع خواستید مقاومت حذف شوددوستان اگر مقاوت r1 را از مدار در بیاورید فازمتر خیلی حساس شده حتی الکتریسیته ساکن هم تو اطراف را هم تشخیص و بوق میزند عکس فاز متر را اصلی 1.jpg الان ارسال میکنم[/hide]

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
دوستان شماره ایسی پاک شده بود ایسی را در اوردم پشتش یک شماره بود سرچ کردم به نتیجه نرسیدم
کسی تونس شمارشو پیدا کنه لطف کنید بزارید متشکرمشماره پشت ای سی.jpg

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
سلام و درود به دوستان گل انجمن
÷دوستان یک فاز متر القایی گرفتم برای مشخص کردن جای لوله های برق که سیم کشی شده لای دیوار که 5 تا ده سانت عمق دارند لول که ازمایش کردم نشد برد کمی داشت ولی با کمی تعقیرات بردش را زیاد کردم .
hidden content may not be quoted

ممنون مهندس میشه بگی بعد از تغییرات چند سانت بردش زیاد شد .

kamalsr1353

کاربر vip
کاربر
2010-08-03
72
297
سلام دوستان عزیز.متاسفانه این آی سی میروکنترل هستش واگراشتباه نکنم از خانواده picهشت پین که به غیرازقفل فیوزها به اسمش هم رحم نکردن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام دوستان عزیز.متاسفانه این آی سی میروکنترل هستش واگراشتباه نکنم از خانواده picهشت پین که به غیرازقفل فیوزها به اسمش هم رحم نکردن
سلام . طبق فرمایش شما این میکروکنترلر هست . برای حسگر از اپ امپ داخلی میکرو استفاده کرده و pic هست . احتمالا pic12f675..pic12f629

بالا