آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن شاسی زنگ پنل آیفون تصویری سیماران

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4
سلام وقت بخیر دوستان.یه آیفون تصویری سیماران هست که نصب کردن اوکی بوده.بعد سیم سه و چهار رو جا به جا کردن مانیتور قطع شده.دوباره جا به جا کردن الان تصویر میاره.صدا ام به خوبی رد و بدل میشه.ledهای پنل هم به خوبی کار میکنم. فقط وقتی از دم درب زنگ میزنی صدای مانیتور پخش نمیشه.به نظرتون مشکل چیه؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,256
سلام اول پنل ورودیو باز کنید ببینید شاسی زنگ کار میکنه یاخیر نشد یک لحظه دوسیم شاسیو اتصال بدید بهم. اگر جواب نگرفتید پنل ورودی و داخلیو باز کنید با چند سیم بهم وصل کنید که ببینید از خود آیفون هست یا از سیمکشی.

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4
سلام اول پنل ورودیو باز کنید ببینید شاسی زنگ کار میکنه یاخیر نشد یک لحظه دوسیم شاسیو اتصال بدید بهم. اگر جواب نگرفتید پنل ورودی و داخلیو باز کنید با چند سیم بهم وصل کنید که ببینید از خود آیفون هست یا از سیمکشی.

سلام تشکر از راهنماییتون.ببخشید اگه سیم سوم و چهارم جا به جا متصل بشن،ممکنه مشکلی تو برد پنل پیش بیاد؟

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4

سلام پنل رو به پنل ۲مانیتور وصل کردم درست بود.پنل 1زنگش مشکل داره.وقتی زنگ میزنی نه تصویر میاد نه صدای زنگ.ولی صدا رد و بدل میشه و تصویر مانیتور هم اوکیع.مشکا به نظرتون از چیه؟

Amirh_Azizi

کاربر
2021-03-07
20
4
سلام پنل رو به پنل ۲مانیتور وصل کردم درست بود.پنل 1زنگش مشکل داره.وقتی زنگ میزنی نه تصویر میاد نه صدای زنگ.ولی صدا رد و بدل میشه و تصویر مانیتور هم اوکیع.مشکل به نظرتون از چیه؟

و اینکه گوشی مانیتور رو که بر میداری صفحه اصلی میاد و تصویر مانیتور نمیاد

بالا