آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تعمیر پنل Five Star مدل SA-203

permola

کاربر vip
کاربر
سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اساتید گرامی

امروز با من تماس گرفتن که دزدگیر مغازه ای به محض وصل شدن برق مغازه تایمرش فعال میشه و شروع به آژیر زدن میکنه
رفتم و از نزدیک کار رو دیدم سنسور های حرکتی رو جدا کردم و برق رو وصل کردم دیدم بازم همونطوره
باتریش رو جدا کردم بازم تغییری نکرد
حالا آوردمش مغازه بررسی کنیم ببینیم موضوع چیه
عزیزانی که میدونن ایرادش از چه قسمت هایی میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنن

۲۰۲۳۰۱۳۱_۱۱۴۷۰۷.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۱_۱۱۲۲۰۷.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۱_۱۱۴۷۲۲.jpg

۲۰۲۳۰۱۳۱_۱۱۴۷۴۸.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام مهندس اون چشمیهایی رو که خارج کردید باید جامپر کنید یعنی قسمت zon را با یک سیم بهم وصل کنید بعد امتحان کنید.الان فکرکنم فقط ZON1 باز باشه که باید جمپر کنید Z0N4 کار نداشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: permola

permola

کاربر vip
کاربر
سلام مهندس اون چشمیهایی رو که خارج کردید باید جامپر کنید یعنی قسمت zon را با یک سیم بهم وصل کنید بعد امتحان کنید.الان فکرکنم فقط ZON1 باز باشه که باید جمپر کنید Z0N4 کار نداشته باشید.

سلام استاد

برای تست داخل مغازه میگید باید zon1 رو جامپر کنم؟

permola

کاربر vip
کاربر
آقا ایراد از سنسور چشمی هاست قاتی دارن خوب کار نمیکنن یا پیوسته روشنن یا وقتی چراغش خاموش میشه باید انگشت رو به سنسور PIR بچسبونم تا روشن بشه و بعد از چند ثانیه خاموش بشه یا از فاصله ی 10 سانتی هویه رو رد میکنم گاهی روشن میشه
چطور تعمیرش کنم؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
درود لطفا دقیق گزارش کار بدید الان شما جامپر کردید؟ چندتا چشمی داره؟ احتمالا باهم سری به ZON1 وصل کردند. نکته ای که باید بدونید اینه که چشمیها مثل دوربین نیستند یک اواج صوتی میفرستند و اگر ما مسیر اون امواجو قطع کنیم فعال میشن یعنی اگر جلوی دربو بخوایم حفاظت کنیم نباید روبری درب وصل کنیم باید چپ یا راست درب وصل کنیم که با ورود امواج قطع بشه .

بالا