آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: در خواست IC مشابه

yazdani

کاربر vip
کاربر
2007-01-23
20
8
درود بر شما دوستان
من در جستجوی آی سی STK 463 مربوط به آمپلی فایر دک خانگی سانیو برای خرید میباشد . اگر کسی دارد و یا از محل فروشش اطلاع دارد سپاسکزار میشوم.البته یکنوع دیده ام که با بردش همراه است ولی فابریک نیست و نمیخواهم برد را تغییر بدهم .حتی مشابه هم داشته باشد ممنونم
و
مشابه آی سی SD-6834 مربوط به شبکه تغذیه رسیور مدیا استار MS 1000 BUGATTI من دیتا شیت این SD ها را ندارم اگر کسی در گروه بگذارد ممنون میشوم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
درود بر شما دوستان
من در جستجوی آی سی STK 463 مربوط به آمپلی فایر دک خانگی سانیو برای خرید میباشد . اگر کسی دارد و یا از محل فروشش اطلاع دارد سپاسکزار میشوم.البته یکنوع دیده ام که با بردش همراه است ولی فابریک نیست و نمیخواهم برد را تغییر بدهم .حتی مشابه هم داشته باشد ممنونم
و
مشابه آی سی SD-6834 مربوط به شبکه تغذیه رسیور مدیا استار MS 1000 BUGATTI من دیتا شیت این SD ها را ندارم اگر کسی در گروه بگذارد ممنون میشوم[/QUدرود بر شما///ایسی stk463را میتونید از stk403با تغییرات جزئی استفاده کنید ......در مورد sd6834هم نمونه اصلیشو موجود دارم اگر مایل بودید براتون بفرستم

yazdani

کاربر vip
کاربر
2007-01-23
20
8
درود بر شما جناب بردیا
حقیقتش من تعداد زیادی ic از کمپانی های خارجی دارم و یک کتاب مشابهات دارم که متاسفانه کهنه است و سری sd را ندارد میخواستم و هنوز میگردم مشابه آنرا پیدا کنم شاید خودم مشابه داشته باشم اگر پیدا نکردم آنوقت با شما تماس میگیرم. و اما لطف بفزمایید راهنمایی کنید که stk 403 را با چه تغییراتی باید جایگزین کنم آیا تعداد پینهای آن با 463 یکی است ممنون میشوم

بالا