آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: خرابی مولتی متر ویکتور vc97

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
سلام
ظاهرا باید باتری تعویض شه

Screenshot_۲۰۲۳۰۱۱۶-۲۳۲۵۱۶_Drive.jpg

پیوست‌ها

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
س بنظرم ورودی سنس ولتاژباطری به میکروش مشکل پیداکرده مثلاولتاژکمتری ازحدتنظیمی برای ورودی میکرو،به میکرومیرسه ومیکروخطای باطری میده شمابایداون پایه میکروروپیداکنی معمولاباتقسیم مقاومتی ویا پتانسیومترولتاژ9ولت باطری تغذیه روبرای میکرومحدودمیکنه.

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
درود
دوستان و اساتید گرامی
نیازمند تصویر ترتیب پین های مولتی متر vc97 هستم
اگه کسی داره محبت کنه تصویرشو آپلود کنه
سپاس

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
اگر با تعویض باطری نو همچنان مشکل پا برجا بود آی سی ای پی رام مولتی متر را مجددا پروگرام کنید فقط توجه کنید که فایل مربوط به ویکتور 97 دو نسخه متفاوت داره که باید با دقت انتخاب کنید و تو نت یا خود انجمن وجود داره موفق باشید .

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
737
1,219
درود
دوستان و اساتید گرامی
نیازمند تصویر ترتیب پین های مولتی متر vc97 هستم
اگه کسی داره محبت کنه تصویرشو آپلود کنه
سپاس

سلام
اگر تصویر کفایت کار رو نکرد؛ ثانیه ۵۰ تا ۵۴ فیلم رو به دقت نگاه کن.
امیدوارم کارت راه بیفته

پیوست‌ها

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
737
1,219
سلام
فرمودید که فیلم، مربوط به VC97 نیست که ظاهرا پست شما در بروزرسانی جدید سایت پاک شده.
درست میفرمایید فیلم ارسالی مربوط به VC99 بود که پوزش میخوام.
ظاهرا VC97 دارای مدل های مختلفی هست. فیلمی که تصاویر زیر رو از اون استخراج کردم، حجم زیادی داره و امکان ارسال اون روی سایت نیست. لذا تصاویر پیوست رو از فیلم استخراج کردم. در این فیلم دو مدل VC97 رو بررسی کرده که تصویر بخش سلکتور هر دو مدل رو میذارم.
ضمنا، سلکتور خاکستری رنگ مربوط به مولتیمتر سمت راست هست و سفید رنگ مربوط به سمت چپی.
امیدوارم مفید باشه.

ظاهرا بخاطر بروزرسانی سایت، هنوز امکان ارسال فایل پیوست امکانپذیر نیست. در اولین فرصت و پس از رفع مشکل، فایلها رو ارسال میکنم

آخرین ویرایش:

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
فرمودید که فیلم، مربوط به VC97 نیست که ظاهرا پست شما در بروزرسانی جدید سایت پاک شده.
درست میفرمایید فیلم ارسالی مربوط به VC99 بود که پوزش میخوام.
ظاهرا VC97 دارای مدل های مختلفی هست. فیلمی که تصاویر زیر رو از اون استخراج کردم، حجم زیادی داره و امکان ارسال اون روی سایت نیست. لذا تصاویر پیوست رو از فیلم استخراج کردم. در این فیلم دو مدل VC97 رو بررسی کرده که تصویر بخش سلکتور هر دو مدل رو میذارم.
ضمنا، سلکتور خاکستری رنگ مربوط به مولتیمتر سمت راست هست و سفید رنگ مربوط به سمت چپی.
امیدوارم مفید باشه.

ظاهرا بخاطر بروزرسانی سایت، هنوز امکان ارسال فایل پیوست امکانپذیر نیست. در اولین فرصت و پس از رفع مشکل، فایلها رو ارسال میکنم
سپاس از پیگیری شما دوست عزیز، ترتیب پینهاش رو پیدا کردم و مشکل حل شد، شاد باشید

بالا