آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: فایل فلش دوربین هایک ویژن

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
با درودخدمت اساتید و همکاران گرامی

فایل فلش هایک ویژن مدل : ds-2cd2020f-i رو شدیدا نیاز دارم اگر دوستان دارند ممنون میشم آپلود کنن 20230114_155141-1.jpg20230114_155119-1.jpg

با تشکر

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
جناب پویای عزیز با سلام

نرم افزاری هست که بشه فایل های نرم افزار رو ترمیم کرد ؟
اگر هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون پیدا کردن نرم افزار تو شاخه کاری ما واقعا کار سختیه

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
جناب پویای عزیز با سلام

نرم افزاری هست که بشه فایل های نرم افزار رو ترمیم کرد ؟
اگر هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون پیدا کردن نرم افزار تو شاخه کاری ما واقعا کار سختیه

درود
من فقط dvr کار میکنم دوربین کار نمی کنم
ولی فایل فلش هاک ویژن خیلی پیچیده است و crypt شده است و چندین قسمت است و هر قسمت با نرم افزاری باز میشود که کامپایل شده و 16 بیتی است و روی لینوکس کامپیوتر کار نمیکند و فقط خود cpu انها را اجرا میکند و تقریبا در هر چند ورژن بکل تغییرات اساسی میدهند .روی dvr من چند ماه طول کشید تا تونستم لوگو را از روی فایل فلش تغییر بدهم که خیلی پیچیده بود .

اگر بوت لودرش سالم باشد فقط با فایل firmware ان میشود تعمیر کرد این هم فایل فریمورش با uart وارد شوید و از طریق TFTP دستور اپدیت را بدهید فیلمش هم گذاشتم یاد بگیرید

هر چی که لازم بود براتون گذاشتم اش و با جاش براتون یک جا گذاشتم (هلو برو تو گلو) جناب mehrdad cctv

ببینم چی کار میکنید کابل UART هم یا به ان کانکتور سفید رنگه که ابش کردید بزنید یه به ان 4 تا سوراخ پایینی .به سه تاش بزنید کافی هست RX ,TX,GND چهارمی VCC است نیاز نیست

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
با درودخدمت اساتید و همکاران گرامی

فایل فلش هایک ویژن مدل : ds-2cd2020f-i رو شدیدا نیاز دارم اگر دوستان دارند ممنون میشم آپلود کنن مشاهده فایل‌پیوست 190171مشاهده فایل‌پیوست 190172

با تشکر
از فایل دستگاه خودتون کپی بگیرد
مک آدرس رو به مک آدرس دستگاه خودتون تغییر بدید
لطفاً فایل اون یکی برد رو بخونید همراه با عکس برچسب دستگاه ارسال کنید
برای دریافت رمز فایل پیام شخصی بدید
[hide]مشاهده فایل‌پیوست Hikvision DS-2CD2020F-I (Main-Board) DS-260G2.rar[/hide]

آخرین ویرایش:

mehrdad cctv

کاربر vip
کاربر
2021-12-27
95
61
درود بر شما مهندس
خیلی لطف کردین
ممنون از توضیحات کاملتون#$V686#$V686
اون کانکتور هم کار تعمیر کار قبلیه :khandehhhh::khandehhhh::khandehhhh:

بالا