آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشگل در مولتی متر ویکتور 88c

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
با سلام خدمت اساتید مولتی متر فوق به دلیل اینکه سیم های پراپ در بخش خازن سنج بوده اما رنج آن در ولتاژ acبوده که به اشتباه به برق زده شد از آن موقع دیگر قسمت سلف سنج و خازن سنج آن به درستی کار نمی کند و تا بحال هیچ مولتی متری هم جای آن را نگرفته وقتی در روی رنج خازن سنج می زارم هم علامت باطری میاد و هم اینکه مثلا ۱۰ میکرو را نشان میده و خازن را اندازه نمیگره یک عدد ترانزیستور a1015 سوخته بود که تعویض کردم و یک عدد هم مقاومت کم اهم را گم کرده بودم بجاش ۱۰ اهم گذاشتم اما کار نمیکند

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
۲۰۲۳۰۱۰۷_۲۱۰۴۱۴.jpg

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
با عرض معذرت، دوستان ترانزیستور مربوطه c9013 بود و یک عذر دیود هم سوخته که باید تعویض کنم

J1375

کاربر
2021-03-26
180
326
زیر سایه خدا
با سلام خدمت اساتید مولتی متر فوق به دلیل اینکه سیم های پراپ در بخش خازن سنج بوده اما رنج آن در ولتاژ acبوده که به اشتباه به برق زده شد از آن موقع دیگر قسمت سلف سنج و خازن سنج آن به درستی کار نمی کند و تا بحال هیچ مولتی متری هم جای آن را نگرفته وقتی در روی رنج خازن سنج می زارم هم علامت باطری میاد و هم اینکه مثلا ۱۰ میکرو را نشان میده و خازن را اندازه نمیگره یک عدد ترانزیستور a1015 سوخته بود که تعویض کردم و یک عدد هم مقاومت کم اهم را گم کرده بودم بجاش ۱۰ اهم گذاشتم اما کار نمیکند

داخل انجمن چیزی پیدا نکردم
ببینید این تصاویر بدردتون میخوره؟
https://imgur.com/a/ZmATo

بالا