آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فروش 50 عدد ترانس حلقوی با پل دیود و خازن صافی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
درود دوستان .
برای خرید عمده ( تعداد ) و قیمت پیشنهادی اعلام نظر بفرمایید.
سپاس

Fx جان ۵۰ عدد به درد هیچ کسی نمیخورد مصرف عمومی ندارد اگر تولید کننده هم باشد هیچ موقع نمی اید برای این ترانس محصولی تولید کند .در این شرایط ،تولید به هیچ عنوان مقرون بصرفه نیست .امکان دارد این ترانس تغذیه سفارش خودتان برای محصول تولید خودتان باشد که اضافه امده یا هر دلیل دیگر. من خودم جمهوری هستم شما اگر این ترانس را به پاساژ توکل یا امجد ببرید هیج کسی از شما نمیخرد مگر اینکه بگوید یک نمونه بزارید باشد یکی دو ماه بعد برمیگرداند به خودتان .
حالا ۱۲ ولتش شاید مصرف عمومی داشته باشد ولی ۵۰ ولتش مصرف ندارد .انشاالله که بتوانید همه را بفروشید .با تشکر

آخرین ویرایش:

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
236
270
اصفهان
Fx جان ۵۰ عدد به درد هیچ کسی نمیخورد مصرف عمومی ندارد اگر تولید کننده هم باشد هیچ موقع نمی اید برای این ترانس محصولی تولید کند .در این شرایط ،تولید به هیچ عنوان مقرون بصرفه نیست .امکان دارد این ترانس تغذیه سفارش خودتان برای محصول تولید خودتان باشد که اضافه امده یا هر دلیل دیگر. من خودم جمهوری هستم شما اگر این ترانس را به پاساژ توکل یا امجد ببرید هیج کسی از شما نمیخرد مگر اینکه بگوید یک نمونه بزارید باشد یکی دو ماه بعد برمیگرداند به خودتان .
حالا ۱۲ ولتش شاید مصرف عمومی داشته باشد ولی ۵۰ ولتش مصرف ندارد .انشاالله که بتوانید همه را بفروشید .با تشکر

درود بر شما پویا جان.
ضمن احترام به فرمایش شما ، اینگونه ترانس ها پر مصرف برای ساخت پاور آمپ ها و بخصوص باند های اکتیو هستند و ضمنا قیمت ترانس و مدار یکسوساز و صافی بر اساس سال 99 محاسبه شده.
شما مطلع هستید تهیه فقط ترانس حلقوی با کیفیت در بازار نابسامان امروز خیلی بیشتر از اینهاست و برای همین شرکت مذبور فعلا تصمیم به فروش یکجا با قیمت نازل دارد ، البته اگر پیشنهادی از شما یا سایر دوستان در این خصوص باشد ( مبلغ و تعداد ) منعکس خواهد شد.
سپاس.

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
فروش 10 عددی مقدور شد.

درود بر شما //مهندس لطف کن جهت جلوگیری شلوغی قیمت پایه را اعلام کنید و قیمت 10 عدد و بیشتر را هم اعلام کنید اگر به صورت مزایده هم میخواین بفروشید قیمت پایه جهت مزایده الزامیست وگرنه با عرض معذرت پست فروش شما حذف خواهد شد ....ازین که قوانین بازارچه را راعیت میفرمایید سپاسگزارم

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
236
270
اصفهان
درود بر شما.
قیمت 10 عددی 1،350،000 ( ترانس + مدار یکسوساز و خازن صافی )
قیمت 50 عددی 1،250،000 ( ترانس + مدار یکسوساز و خازن صافی )
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا