آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در شارژر 9امپر لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
با سلام.
شارژر در هنگام کار افتاده زمین و آسیب دیده،چک کردم مقاومت ntc کامل سوخته و پودر شده و دیتا شیت هم نداره، دوستان به جای این مقاومت چ بذارم که جواب بده؟ (به جز تکه سیم)

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
دوستان با تجربه لطفا کمک کنید

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
با سلام.
شارژر در هنگام کار افتاده زمین و آسیب دیده،چک کردم مقاومت ntc کامل سوخته و پودر شده و دیتا شیت هم نداره، دوستان به جای این مقاومت چ بذارم که جواب بده؟ (به جز تکه سیم)
سلام
دوست من از 2019 بسلامتی تو سایت هستید و به قوانین آشنایی دارید

یک نه به مدل . اسم دستگاه .ورژن مین اشاره ای نشده

دوم عیب یابی مقدماتی ( که اصلا روشن میشه یا تصویر میده یا کلا خبب OFF هست ؟ هیچ اشاره ای نکردید

سوم ترجیحا شماتیکی یا بردویویی اگه بود میزاشتید

چطور میشه کمک کرد

یا علی

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
IMG_20221206_200215.jpgIMG_20221206_200215.jpgسلام و احترام خدمت شما.
متاسفانه off شده بر اثر ضربه، شماتیک پیدا نکردم تا به این لحظه و برای لپ تاپ acer سری Nitro استفاده میشه، چون شارژر های کپی هستش ولی چندتا عکس ازش آپلود میکنم. ممنونم از توجه شما و بقیه همکاران.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
مهندس جان این لوکیشن آداپتور بیشتر جلوگیری از ورود ولتاژ های اضافه بکار برده شده موردی نداره و جای خیلی حساسی نیست . از پاورهای کامپیوتر هم میتونید وردارید یا نداشتید همون بمونه

ولی 5 تا خازن از 6 تا باید تعویض میشد نکردید تو خروجی
یا علی

آخرین ویرایش:

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
مهندس جان این لوکیشن آداپتور بیشتر جلوگیری از ورود ولتاژ های اضافه بکار برده شده موردی نداره و جای خیلی حساسی نیست . از پاورهای کامپیوتر هم میتونید وردارید یا نداشتید همون بمونه

ولی 5 تا خازن از 6 تا باید تعویض میشد نکردید تو خروجی
یا علی

سلام و احترام خدمت شما مهندس، بار اول بود میدیدم ntc مشکل داره و ترکیده، به خاطر خواستم اول تکلیف این مقاومت معلوم بشه بعد خازن هارو عوض کنم و تست، همین که لطف کردید راهنمایی کردید بی نهایت ممنونم از لطفتون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,040
2,858
32
سلام و احترام خدمت شما مهندس، بار اول بود میدیدم ntc مشکل داره و ترکیده، به خاطر خواستم اول تکلیف این مقاومت معلوم بشه بعد خازن هارو عوض کنم و تست، همین که لطف کردید راهنمایی کردید بی نهایت ممنونم از لطفتون.
از مشخصات برچسب شارژ رو عکس بدید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,040
2,858
32
از مشخصات برچسب شارژر رو عکس بدید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: msi6969
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا