آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بخر شوی دلونگی مدل xvt3000

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با درود و احترام محضر اساتید بزرگوار
باتوجه به قیمت و هزینه بالای قطعات این روزها
لطفا نحوه دقیق باز و جدا کردن شیر برقی بخار شوی دلونگی مدل xvt3000 را از مخزن بفرمائید سپاسگزار می باشم 20221103_135427.jpgScreenshot_20221103-135911_Gallery.jpg

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
سلام
شما اول پیچ پشت بوبین( قطعه مکعب مستطیل مشکی) رو باز کنید و بوبین رو با دست بکشید بیاد بیرون. فقط حتما قبل از خارج کردن از نحوه و رنگ سیم ها عکس بگیرید که اشتباه نکنید.
در مرحله دوم سنسور فشار ( قطعه استوانه ای مشکی ) رو با پیچ روی خودش با آچار باز کنید.
حالا سنسور و شیر برقی که باز شده می تونید اون سه راه فلزی رو هم با آچار در خلاف جهت عقربه ساعت بچرخونید و باز کنید.
هر قطعه ای رو باز کردید و رزوه خور بود رو دوباره موقع بستن با نوار تفلون ببندید.
موفق باشید

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام
شما اول پیچ پشت بوبین( قطعه مکعب مستطیل مشکی) رو باز کنید و بوبین رو با دست بکشید بیاد بیرون. فقط حتما قبل از خارج کردن از نحوه و رنگ سیم ها عکس بگیرید که اشتباه نکنید.
در مرحله دوم سنسور فشار ( قطعه استوانه ای مشکی ) رو با پیچ روی خودش با آچار باز کنید.
حالا سنسور و شیر برقی که باز شده می تونید اون سه راه فلزی رو هم با آچار در خلاف جهت عقربه ساعت بچرخونید و باز کنید.
هر قطعه ای رو باز کردید و رزوه خور بود رو دوباره موقع بستن با نوار تفلون ببندید.
موفق باشید

سلام از اینکه وقت گذاشتین نهایت تشکر ، بزرگوار بوبین و سنسور را باز و جدا کردم ولی هر چه با احتیاط میخوام سه راهی را با آچار باز کنم باز نمیشه دیروز روغن ترمز هم زدم ولی میترسم بشکنه ??????????????????

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
800
1,009
درود با مشعل گازی تیموس فکر کنم اسمشه در ابزار فروشی ها هستش گرم کنید اتصال رو یکم سرد شد با اسپری ضد زنگ روغنی wd40 روانش کنید با اچار کلاغی سراه رو نگه دارید و با اچارفرانسه با احتیاط بازش کنید.بدون‌گرم‌کردن میشکنه توجه داشته باشید.

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
درود با مشعل گازی تیموس فکر کنم اسمشه در ابزار فروشی ها هستش گرم کنید اتصال رو یکم سرد شد با اسپری ضد زنگ روغنی wd40 روانش کنید با اچار کلاغی سراه رو نگه دارید و با اچارفرانسه با احتیاط بازش کنید.بدون‌گرم‌کردن میشکنه توجه داشته باشید.

سلام
دوست من گویا نتونستم مطلب را برسونم ، من سنسور و بوبین را باز کردم ، مونده جدا کردن سه راهی از بدنه بویلر ، شما فرمودی سه راهی را با آچار کلاغی نگهدار و با فرانسه بازش کن ، الان جدایی سه راهی از بویلر مطروحه ، چی را به فرانسه باز کنم؟Screenshot_20221107-110041_Gallery.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
800
1,009
داغش کن بزار سرد شد بازش کن اگرم نیاز نیست بازنکنش شاید ببره

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
سلام
موفق باشید
سلام وقت بخیر
به خاطر رسوبات زیاد کمی سفت شده چند تا ضربه آروم به شیر سه راهی بزنید و بازم امتحان کنید. به گفته دوستمون می تونید از اسپری WD40 هم استفاده کنید.
احیانا از قسمت سیم بندی سنسور فشار عکسی دارید که قسمت NO به چه رنگ سیمی و NC به چه رنگ سیمی متصل هست؟

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام وقت بخیر
به خاطر رسوبات زیاد کمی سفت شده چند تا ضربه آروم به شیر سه راهی بزنید و بازم امتحان کنید. به گفته دوستمون می تونید از اسپری WD40 هم استفاده کنید.
احیانا از قسمت سیم بندی سنسور فشار عکسی دارید که قسمت NO به چه رنگ سیمی و NC به چه رنگ سیمی متصل هست؟

درود و احترام ، خیلی تلاش کردم با احتیاط زیاد ، نشد بعد با یک آهنربایی قوی در محل قرار گرفتن بوبین تست کردم صدای باز و بسته شدن داخل سه راهی اومد فوت کردم دیدم مسیر بازه ، قبلا باز نبود ، با این حال باز هم نیاز به باز کردن سه راهی یا شیر برقی هست ؟ سپاس از اینکه وقت می گذارید.

بالا